امروز شنبه، ۲۶ خرداد ۱۴۰۳

مثلث گردشگری کرمان- کیش -شیراز احیا می‌شود

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با اشاره به جلسه مشترک با اعضای هیات مدیره جامعه دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری گفت: مثلث گردشگری کرمان، کیش و شیراز احیا می‌شود.

به گزارش فراسو، «رحیم سرهنگی در گفت و گویی با تاکید بر ضرورت تقویت بخش خصوصی فعال در صنعت گردشگری، اظهار کرد: از تمامی ظرفیت‌ها با محوریت امنیت، همدلی و توسعه در احیای مثلث گردشگری در منطقه بهره مند خواهیم شد؛ آماده تبادل گردشگر در قالب یک پکیج گردشگری هستیم.

وی بر تاکید بر نقش مهم دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری در جذب و توسعه این صنعت، بیان کرد: موفقیت در حوزه همدلی و انسجام دولت و بخش خصوصی را می‌طبید.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش ادامه داد: دفاتر و آژانس‌های مسافرتی در ارزش آفرینی برای زنجیره ارزش گردشگری نقش آفرینی کنند.

وی بر ضرورت کاهش تصمیمات دولتی در توسعه صنعت گردشگری تاکید کرد و افزود: در قالب کنسرسیوم گردشگری از تقویت بخش خصوصی حمایت می‌کنیم؛ دولت نیز در این راستا جنبه نظارتی خود را تقویت خواهد کرد.

سرهنگی گفت: اجرای طرح گردشگری زمینی توسط جامعه دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری می‌تواند گردشگران بسیاری را برای فصل گرم تابستان به کیش ترغیب کند./ایرنا

لینک کوتاه خبر: https://farasoonews.ir/0w7RNM