امروز چهارشنبه، ۲ خرداد ۱۴۰۳
Pouya Bazargard

چکشیان: مرکز حمایت از نخبگان جامعه کار و تولید راه‌اندازی می‌شود

معاون امور فرهنگی و اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: با توجه به تأکیدات مقام معظم رهبری و همسو با شعار سال، مرکز حمایت از نخبگان جامعه کار و تولید کشور راه‌اندازی می‌شود.

به گزارش فراسو به نقل از مرکز روابط‌عمومی و امور بین‌الملل وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی،«محمد چکشیان» با اشاره به برگزاری سی و پنجمین جشنواره ملی امتنان، اظهار داشت: در این دوره از جشنواره ۵۰ هزار نخبه جامعه کار و تولید شناسایی شدند که ۲۶ نفر از آنان به عنوان برترین‌های کشوری مورد تقدیر قرار می‌گیرند.
وی با اشاره به برنامه‌‌ریزی‌های صورت گرفته برای ایجاد بانک اطلاعاتی نخبگان کار و تولید کشور، افزود: در جهت تحقق منویات و تأکید امروز مقام معظم رهبری در دیدار با کارگران، مرکز حمایت از نخبگان جامعه کار و تولید در کشور راه‌اندازی می‌شود.
چکشیان گفت: برگزیدگان امسال علاوه بر تقدیر ویژه ریاست‌جمهوری مورد حمایت ویژه دولت قرار می‌گیرند.
معاون امور فرهنگی و اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تأکید بر اینکه باید مولفه‌های فرهنگ کار را به جامعه کار و تولید و جوانان معرفی کنیم، بیان کرد: الگوسازی از کارگران نمونه در جهت تقویت فرهنگ کار در کشور دنبال می‌شود.
وی افزود: ترویج مولفه‌های فرهنگ کار مانند منزلت کار، وجدان کاری، اتقان کاری و مسئولیت پذیری در دستور کار ستاد نهضت ملی ارتقاء فرهنگ کار قرار دارد.
لینک کوتاه خبر: https://farasoonews.ir/jiuLtc