امروز چهارشنبه، ۲ خرداد ۱۴۰۳

انتصاب قائم موهبتی به سمت سرپرست معاونت حقوقی، مجلس و امور بین‌الملل سازمان تأمین‌اجتماعی

در پی انتصاب قائم موهبتی به‌عنوان سرپرست معاونت حقوقی، مجلس و امور بین‌الملل سازمان تأمین‌اجتماعی از سوی مدیرعامل این سازمان، مراسم معارفه سرپرست جدید این معاونت در جلسه شورای معاونین سازمان و با حضور دکتر میرهاشم موسوی مدیرعامل و معاونان و جمعی از مدیران سازمان تأمین‌اجتماعی برگزار شد.

به‌گزارش فراسو به نقل از روابط‌عمومی سازمان تأمین‌اجتماعی، میرهاشم موسوی مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی در این مراسم با بیان این‌که ارتباط کارشناسی و تعامل مستمر با مجلس شورای اسلامی برای این سازمان بسیار مهم و ارزشمند است، گفت: مجلس شورای اسلامی، مظهر اراده ملت است و یکی از ابعاد مهم در نظام مردم‌سالاری دینی محسوب می‌شود و فرمایش امام خمینی‌(ره) که مجلس را در رأس امور خواندند، اهمیت مجلس و قانونگذاری در کشور را نشان می‌دهد.

وی با اشاره به اینکه در بخش‌هایی که بالاترین میزان پیشرفت و موفقیت در کشور داشتیم شاهد هم‌آوایی و هماهنگی قوای کشور بوده‌ایم، افزود: بحمدالله تعامل دولت سیزدهم با مجلس یازدهم مطلوب و اثرگذار بوده است و مجلس دوازدهم که در حال شکل‌گیری است، ظرفیت جدیدی برای نظام و کشور است و بستر سیاستگذاری و تقنین قوانین در کشور فراهم می‌شود. سازمان تأمین‌اجتماعی در دولت سیزدهم تعامل با همه ارکان‌ها و دستگاه‌های کشور را در اولویت قرار داده است و ارتباط مؤثر و مطلوب با نمایندگان جدید را برای پیگیری مسائل بیمه‌شدگان و بازنشستگان از برنامه‌های راهبردی خود می‌داند.
مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی با تأکید بر تقویت ارتباط و تعامل با نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای تبیین مسائل و نیازها و چالش‌های سازمان گفت: تأمین‌اجتماعی از دستگاه‌های مهم کشور است و از آنجا که این سازمان در شئون مختلف زندگی مردم نقش دارد، مسائل این سازمان با همفکری و مشارکت نمایندگان و مدیران این سازمان  طرح و بررسی می‌شود.
دکتر موسوی با گرامیداشت یاد و خاطره مرحوم دکتر نوربخش مدیرعامل فقید و مرحوم آقای تاج‌الدین که معاونت حقوقی، امور مجلس سازمان را در سال‌های گذشته برعهده داشت، گفت: از زحمات آقایان جواهری و ضابطی در این حوزه تقدیر می‌کنیم و برای آقای موهبتی که مسئولیت معاونت حقوقی، مجلس و امور بین‌الملل را برعهده گرفتند و به سبب سال‌ها خدمت در این سازمان دارای شناخت خوبی از سازمان و تجربیات مؤثر در زمینه‌های مختلف سازمان هستند، آرزوی توفیق داریم.
براساس این گزارش، قائم موهبتی سرپرست معاونت حقوقی، مجلس و امور بین‌الملل سازمان تأمین‌اجتماعی نیز در این مراسم بر اهمیت همفکری و مشارکت مدیران و همکاران تمامی معاونت‌ها با معاونت حقوقی سازمان برای پیشبرد مسائل سازمان در دولت و مجلس تأکید کرد.
وی با اشاره به تأثیرپذیری سازمان تأمین‌اجتماعی از قوانین و مصوبات مجلس شورای اسلامی، بر اهمیت تعامل گسترده و تبین دقیق مسائل و دغدغه‌های سازمان برای نمایندگان مجلس و حضور فعال و مؤثر در جلسات بررسی لوایح و طرح‌های در حال بررسی در مجلس تأکید کرد.
در پایان این مراسم حکم انتصاب قائم موهبتی که از سوی میرهاشم موسوی مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی صادر شده به وی اهدا شد.

لینک کوتاه خبر: https://farasoonews.ir/xP0ts2