امروز چهارشنبه، ۲ خرداد ۱۴۰۳

مدیر عامل پست بانک ایران: منابع انسانی مؤثرترین عامل در کیفیت ارائه خدمات بانکی است

دکتر بهزاد شیری مدیر عامل پست بانک ایران با صدور پیامی، فرا رسیدن روز ملی منابع انسانی را به همکاران و کارگزاران باجه های روستایی پست بانک ایران تبریک گفت.

به گزارش فراسو، متن پیام بدین شرح است:

با آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان، در روز ملی منابع انسانی از تلاشها و خدمات صادقانه کلیه همکاران بانک و کارگزاران باجه های بانکی روستایی  تشکر می کنم  و امیدوارم با همت مضاعف،  عزم راسخ و توکل به خداوند متعال در سالی که از سوی مقام‌معظم رهبری سال “جهش تولید با مشارکت مردم” نام‌گذاری شده ‌است شاهد خدمت‌رسانی شایسته و کارآمد به مردم شریف کشورمان در اقصی نقاط ایران اسلامی باشیم .
باور دارم منابع انسانی سرچشمه همه تحولات و مؤثرترین عامل در کیفیت ارائه خدمات بانکی است و با توسعه و بهره گیری از این سرمایه عظیم می توان از چالش ها و تهدیدها، فرصت ها و نقاط قوت ساخت.
منابع انسانی نوآور، پویا ، با نشاط ، همدل و هماهنگ ضامن موفقیت بانک است،  کارکنان بانک  بزرگ‌ترین و ارزشمندترین منبع تولید ثروت و درآمد و کلیدی ترین عامل در دستیبابی به اهداف تعیین شده بانک می باشند بنابراین ایجاد بستر مناسب جهت توسعه فردی و سازمانی و فراهم کردن فرصت‌‌هایی برای رشد و تعالی سازمانی از مهمترین اهداف بانک است
شایسته است که به کلیه تلاشگران حوزه منابع انسانی خدا قوت عرض نموده و امیدوارم در راهبری و استفاده از این منبع ارزشمند موفق باشند.
بهزاد شیری

لینک کوتاه خبر: https://farasoonews.ir/O5gAdw