امروز دوشنبه، ۳ اردیبهشت ۱۴۰۳

شتاب بانک ملی ایران در پرداخت وام فرزندآوری

بانک ملی ایران پیرو قانون بودجه سال جاری در راستای اجرای “قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت” تسهیلات فرزندآوری را پرشتاب و بی وقفه پرداخت می کند.

به گزارش فراسو به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، این بانک پرداخت وام قرض‌الحسنه فرزندآوری را در راستای حمایت از خانواده و افزایش جوانی جمعیت کشور به جد دنبال می کند، به نحوی که در همین مدت در مجموع از ابتدای سال تا پایان بهمن ماه امسال تعداد ۱۴۷ هزار و ۹۹۵ فقره تسهیلات فرزندآوری به متقاضیان و خانواده های واجد شرایط پرداخت کرده است.

بانک ملی ایران در همین مدت در راستای پرداخت تسهیلات فرزندآوری ۹۲ هزار و ۷۰۲ میلیارد ریال به خانواده های واجد شرایط این تسهیلات را ارائه داده است.

بر این اساس، شعب بانک ملی ایران با احتساب تعداد فقره تسهیلات اعطایی به طور متوسط بیش از ۴۴۸ فقره وام قرض‌الحسنه فرزندآوری در هر روز طی این مدت پرداخت کرده است.

بانک ملی ایران در همین مدت ۲۷۱ هزار و ۳۳ میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه ازدواج به ۱۳۲ هزار و ۲۷۶ متقاضی پرداخت کرده است.

لازم به ذکر است، والدین فرزندان متولد فروردین ماه ١۴٠٠ به بعد حداکثر تا دوسال پس از تاریخ تولد آنها می‌توانند با مراجعه به درگاه اینترنتی ve.cbi.ir و ثبت‌نام در سامانه بانک مرکزی برای دریافت این وام اقدام کنند.

وام قرض‌الحسنه فرزندآوری با نرخ حداکثر کارمزد ۴ درصد به صورت سالیانه صرفاً برای فرزندان متولد شده در داخل ایران و تنها یکبار به ازای هر فرزند بدون الزام به سپرده‌گذاری پرداخت می‌شود.

لینک کوتاه خبر: https://farasoonews.ir/Si2SPn