امروز سه شنبه، ۴ اردیبهشت ۱۴۰۳

استادهاشمی: صدای صنعت بیمه را با صدای بلند به گوش حاکمیت خواهیم رساند

رئیس کل بیمه مرکزی در آیین سالروز تاسیس سندیکای بیمه گران ایران گفت سندیکای بیمه گران ایران در ایجاد فضای تعاملی صنعت بیمه و حوزه های فرهنگسازی، نقش مهمی را ایفا کرده است.

به گزارش فراسو به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی، دکتر علی استادهاشمی که در مراسم ویژه سالروز تاسیس سندیکای بیمه گران ایران سخن می گفت با اعلام این مطلب افزود: حضور میدانی پررنگ مدیران عامل و مقامات ارشد صنعت بیمه در استان ها و اعطای اختیارات بیشتر به مدیران شعب و مسئولان استانی، شاخص های بیمه ای را ارتقا خواهد داد.
رئیس کل بیمه مرکزی از جامعه بیمه گران به عنوان قشر فرهیخته و خدمتگزار یاد کرد و افزود: نهادناظر صنعت بیمه در چارچوب قانون و ماموریت های محوله از شبکه فروش و سایر بخش های بیمه گری حمایت می کند.
دکتر استادهاشمی، تقویت ابزار فناورانه و رویکرد نوآوری را یک ضرورت آشکار توصیف کرد و تصریح کرد: در سال جاری اقدامات و راهبردهای قابل قبولی در این حوزه پیاده سازی شد که این روند در سال آینده با شتاب بیشتری ادامه خواهد یافت.
رییس شورای عالی بیمه با تاکید بر لزوم همگرایی بین تمامی نهادهای بیمه ای، اعلام کرد: با کمک تمامی ذینفعان، حرف صنعت بیمه را به گوش قوای سه گانه و ارکان دیگر حاکمیت خواهیم رساند.
وی افزود: بیمه گران برای پرداخت خسارات زیاندیدگان هیچ مشکلی ندارند اما وضع عوارض غیرفنی بر صنعت بیمه، قابل قبول نیست.
دکتر استادهاشمی در پایان از ضرورت رشد ضریب نفوذ بیمه با بهره گیری از ابزارهای فرهنگسازانه سخن گفت و از مدیران ارشد شرکت های بیمه خواست در این خصوص، تلاش بیشتری از خود نشان دهند.
گفتنی است در این آیین، دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران، رئیس شورای عمومی، هیات رییسه و تنی چند از مقامات صنعت بیمه نیز دیدگاه های خود را مطرح کردند.
شایان ذکر است در حضور رئیس کل، اعضای هیات عامل، تنی چند از مقامات بیمه مرکزی و مسئولان سندیکا از بیمه گران برتر استان ها تقدیر شد.

لینک کوتاه خبر: https://farasoonews.ir/bpZ7pe