امروز دوشنبه، ۳ اردیبهشت ۱۴۰۳

بیمه میهن در ایام نوروز تعطیل نیست

تعطیلات نوروزی با توجه به افزایش حجم سفر و خطرات مترتب در این ایام، مستلزم پاسخگویی فوری و رسیدگی به خسارت‌های وارده به مردم است که ممکن است به واسطه روزهای تعطیل با آسیب و تاخیر انجام شود.
به گزارش فراسو به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل بیمه میهن؛ این شرکت در راستای پاسخگویی و ارائه خدمات مطلوب به هم میهنان عزیز به اطلاع می‌رساند: مدیریت‌های ستادی و شعب بیمه میهن در روزهای تعطیل نوروز ۱۴۰۳ آماده ارائه خدمات بیمه‌ای هستند.

مدیریت‌های ستادی و شعب سراسر کشور این شرکت در روز ۲۹ اسفند ماه سال جاری و روزهای ۲( از ساعت ۹ تا ۱۲)، ۴ و ۱۲ فروردین ۱۴۰۳ از ساعت ۰۹:۰۰ الی ۱۴:۰۰ پاسخگوی هموطنان گرامی خواهند بود.
همچنین در روزهای یاد شده، مدیریت‌های امور شعب و نمایندگان ، فنی، آتش سوزی، مسئولیت، اتومبیل، مالی، فناوری‌اطلاعات و…  این شرکت بیمه ای در ستاد مرکزی و شعب سراسر کشور آماده به کار خواهند بود تا ضمن پاسخگویی به نیاز مردم از جمله صدور بیمه نامه، بررسی کارشناسی خسارت های احتمالی و پوشش های مورد نیاز در زمینه پرداخت خسارت را انجام دهند.
گفتنی است با ابتکار بیمه میهن، مالکان خودروهایی که بیمه بدنه میهن را داشته باشند، در ایام نوروز از خدمات رایگان امدادخودرو برخوردار خواهند بود.

لینک کوتاه خبر: https://farasoonews.ir/WdNiw2