امروز شنبه، ۲۶ خرداد ۱۴۰۳

حمایت معنوی پژوهشکده بیمه از دهمین همایش مدیریت ریسک و بیمه

دهمین همایش مدیریت ریسک و بیمه شرکت بیمه کوثر با موضوع «نقش صنعت بیمه در رشد اقتصادی با رویکرد تحول دیجیتال»، با حمایت معنوی پژوهشکده بیمه برگزار خواهد شد.

به گزارش فراسو به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل پژوهشکده بیمه، این همایش با حمایت معنوی پژوهشکده بیمه و در هشت محور با عناوین «اثرات تحولات دیجیتال صنعت بیمه در رونق فعالیت‌ های اقتصادی و رشد تولید»، «نقش دیجیتالی شدن صنعhttps://farasoonews.irت بیمه در رشد سرمایه‌ گذاری و ایجاد امنیت اقتصادی»، «بررسی اثرات تحولات دیجیتال صنعت بیمه در مهار تورم و بهبود شاخص ‌های اقتصادی»، «نقش تحولات دیجیتال صنعت بیمه بر تسهیل/توسعه فضای کسب و کار»، «تاثیر متقابل تحولات دیجیتال صنعت بیمه بر رشد اقتصاد دیجیتال»، «بررسی اثرات تحولات دیجیتال صنعت بیمه در بهبود رفاه و افزایش توانمندی‌های اجتماعی»، «نقش مشوق های مالیاتی در توسعه تحولات دیجیتال صنعت بیمه»، «تاثیر طراحی محصولات نوآورانه صنعت بیمه در افزایش توانمندی اقتصادی» در تاریخ ۳۰ مهرماه ۱۴۰۲ در محل سالن همایشهای بین‌المللی کتابخانه ملی برگزار می‌گردد.
علاقه‌‌مندان به شرکت در این رویداد تا ۳۱ شهریور ماه فرصت دارند تا آثار خود را از طریق تارنمای همایش به نشانی RMI.kins.ir ارسال نمایند.
آثار و مقالاتی ارسالی پس از بررسی و ارزیابی هیات‌ داوران در سه بخش مقالات برتر، صرفاً چاپ و مقالات پوستری انتخاب می‌‌شوند. مقالات برگزیده علاوه بر دریافت جوایز، در کتاب مجموعه مقالات همایش به چاپ خواهند رسید.666.jpg

 

لینک کوتاه خبر: https://farasoonews.ir/Imi0qM