امروز دوشنبه، ۲۸ خرداد ۱۴۰۳

تأکید بر حمایت بانک تجارت از بیمه تجارت‌نو

اولین جلسه اعضای جدید هیات مدیره شرکت بیمه تجارت‌نو، چهارشنبه ۲۲شهریور ماه سال جاری با حضور حسن کیایی، عضو هیات مدیره بانک تجارت در ساختمان مرکزی این شرکت برگزار شد.

به گزارش فراسو به نقل از روابط عمومی بیمه تجارت‌نو ؛ در این جلسه حسن کیایی ضمن تبریک به اعضای جدید هیات مدیره بیمه تجارت‌نو و آرزوی توفیق روز افزون در این مسئولیت، بر تداوم حمایت صددرصدی بانک تجارت به عنوان یکی از سهامداران عمده این شرکت تاکید کرد.

کیایی بیان داشت هیات‌مدیره جدید شرکت بیمه تجارت‌نو باید همت و انرژی مضاعف خود را به کار گرفته و با استفاده از ظرفیت سهامداران عمده خود همچون بانک تجارت، پست بانک، آستان قدس رضوی و نفت و گاز پارسیان، بتوانند در مسیر ارائه خدمات خلاقانه و نوآورانه متمایزتر از گذشته گام بردارند.

حسن کیایی از آمادگی بانک تجارت برای هرگونه تسهیل‌گری در عملکرد بیمه تجارت‌نو سخن گفت و ادامه داد: بخش حقوقی بانک برای وصول مطالبات شرکت بیمه تجارت‌نو و شرکت تامین سرمایه بانک برای تامین مالی از طریق ابزارهای مختلف، در کنار هم می‌توانند تا حدود زیادی تسهیل کننده مسیر پیش‌روی بیمه تجارت‌نو باشند، انتظارات از بیمه تجارت‌نو بسیار زیاد است و امیدواریم با اتخاذ رویکردی جدید، همه ذینفعان شرکت، بهبود و روند روبه رشد آن را لمس کنند.

در این جلسه دکتر رضوانی ،عضو هیات مدیره بیمه تجارت نو گزارش عملکرد شرکت، منتهی به ۱۹ شهریور ۱۴۰۲ را در بخش‌های مختلف ارائه کرد.

وی گفت: مطالبات حال شده مراکز درمانی و بیمه‌گذاران، اصلی‌ترین دغدغه فعلی شرکت است که درصدد ارائه راهکاری عاجل برای آن هستیم.

دکتر رضوانی در بخش دیگری از سخنان خود، گزارشی از میزان بیمه‌نامه‌های فروخته شده، مطالبات شرکت بابت فروش این بیمه‌نامه‌ها، سود سهام پرداختنی به سهامداران، بدهی مالیاتی شرکت، نیازهای نقدی شرکت در بخش‌های مختلف و مهمترین استراتژی‌های مالی شرکت در دوره ۱۴۰۳- ۱۴۰۲ را ارائه داد.

در ادامه، غلامرضا زمردیان رییس هیات‌مدیره، بهزاد درگاهی نایب‌رییس هیات‌مدیره، بهنام شهریار و سعید حشمتی اعضای هیات‌مدیره و مجتبی مالی عضو علی‌البدل هیات‌مدیره شرکت بیمه تجارت‌نو به بیان دیدگاه‌ها و راهکارهای مد نظر خود برای بهبود عملکرد این شرکت در دوره جدید پرداختند.

لینک کوتاه خبر: https://farasoonews.ir/FOQ6B5