امروز یکشنبه، ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳

استقبال روابط‌عمومی‌های تابعه وزارت کار از نخستین جشنواره ملی امتداد

رئیس مرکز روابط‌عمومی و امور بین‌الملل وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد: ۳۱ شهریور ماه سال جاری آخرین زمان دریافت آثار در نخستین «جشنواره ملی امتداد» است.

به گزارش فراسو به نقل از مرکز روابط‌عمومی و امور بین‌الملل وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، «مهدی رضوی‌کیا» با اشاره به استقبال گسترده روابط‎‌‌عمومی سازمان‌های تابعه و ادارات استانی از نخستین دوره جشنواره روابط‌عمومی‌های برتر وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی افزود: با توجه به شروع دسته ‌بندی و پایش اولیه آثار در کمیته داوری، روابط‌عمومی‌ها و صاحبان آثار مرتبط، ارسال آثار را به روزهای پایانی موکول نکنند.
وی گفت: نخبگان حوزه روابط عمومی، ارتباطات و رسانه و جمعی از اساتید دانشگاهی کشور، داوری آثار اولین دوره جشنواره ملی امتداد را بر عهده دارند.
رئیس مرکز روابط‌عمومی و امور بین‌الملل وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تاکید کرد: در سال جاری برنامه‌های متنوعی برای توسعه نظام ارتباطات و روابط‌عمومی در وزارتخانه تدوین شده است.
رضوی کیا افزود: در قالب این جشنواره کارگاه‌های آموزشی مختلفی نیز برای توانمندسازی نیروی انسانی فعال در روابط‌عمومی‌ها برگزار می‌شود.
وی بر ضرورت حضور، مشارکت فعالانه و مسئولانه همه روابط ‌عمومی‌های زیر مجموعه وزارتخانه در جشنواره تاکید کرد و گفت: در رویداد امتداد، ارزیابی عملکرد روابط‌عمومی‌ها نیز انجام می‌شود
لینک کوتاه خبر: https://farasoonews.ir/TNQWLB