امروز شنبه، ۲۶ خرداد ۱۴۰۳

نوروزِ رایگان تلوبیون

 اینترنت مصرفی کاربران شرکت مخابرات ایران در تلویزیون تعاملی تلوبیون، از آغاز سال ۱۴۰۲ تا پایان سیزدهمین روز از فروردین رایگان شد.

به گزارش فراسو به نقل از روابط‌عمومی تلوبیون، مشترکین همه سرویس‌های اینترنتی شرکت مخابرات ایران از نخستین ساعات روز اول تا سیزدهم فروردین ۱۴۰۲ می‌توانند از سایت و سامانه تلویزیون تعاملی تلوبیون با اینترنت رایگان استفاده کنند.

تلوبیون به عنوان بزرگترین پلتفرم انتشار ویدیو حرفه‌ای در کشور با بیش از نیم میلیون محتوا، به حدود ۳۰میلیون نصب رسیده و خدمات جامع پخش زنده، آرشیو و تعاملِ برنامه‌های صداوسیما را ارائه می‌کند. کاربران تلوبیون در ایام نوروز می‌توانند از هزاران فیلم سینمایی، ده‌ها هزار اپیزود سریال‌های پخش شده از تلویزیون، پخش زنده به ۹۰ شبکه تلویزیونی و رادیویی، دسترسی به آرشیو هزاران برنامه ترکیبی، مسابقات ورزشی و محتوای مربوط به کودکان (شامل تمام برنامه‌های تلویزیونی شبکه‌های پویا و نهال، برنامه‌های کودک تلویزیون، کارتون‌های روز دنیا و…) به صورت رایگان استفاده کنند.

اینترنت رایگان تلوبیون برای کاربران مخابرات از اول تا ۱۳ فروردین (تا پایان تعطیلات نوروزی) اجرا خواهد شد و طی آن امکان استفاده از تمام سرویس‌های تلوبیون شامل پخش زنده، آرشیو، تلوبیون پلاس و بخش ویژه کودکان بدون محاسبه ترافیک در پنل کاربری، فراهم خواهد بود.

لینک کوتاه خبر: https://farasoonews.ir/2dz0Pb