امروز یکشنبه، ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳

۱۶سال افتخارآفرینی بانک پاسارگاد؛ ثمره تعهد، اعتماد و مشتری‌مداری

 کیفیت و کمیت خدمت بانکی ارائه شده طی ۱۶سال فعالیت بانک پاسارگاد، توسعه پایدار در یک نهاد مالی را نشان می‌دهد. از مهمترین موارد نشان‌دهنده رشد و توسعه بانک پاسارگاد، می‌توان به قرارگیری در جایگاه ۲۹۰، در میان برترین برندهای بانکی جهان اشاره کرد.

کسب رتبه اول خاورمیانه و انتخاب به عنوان بانک سال جمهوری اسلامی ایران برای هفتمین بار

به گزارش فراسو، نشریۀ معتبر بنکر در سال ۲۰۲۱، بانک پاسارگاد را برای هفتمین بار به عنوان بانک سال جمهوری اسلامی ایران انتخاب کرد. براساس این رتبه‌بندی، بانک پاسارگاد از نظر نرخ بازده سرمایه (ROC) رتبه اول خاورمیانه و رتبه ۱۳ جهانی را نیز کسب کرد. شاخص‌های مربوط به عملکرد و کسب و کار، روند ارزیابی بانک سال ۲۰۲۱ را تعیین کرده است. این بانک، در سال ۲۰۱۰ و همچنین از سال ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۶ به‌صورت پی‌درپی نیز این نشان را دریافت کرده بود که براین اساس به عنوان پرافتخارترین بانک ایرانی شناخته می‌شود. بانک پاسارگاد همچنین طی سال‌های ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۷ توسط بنکر به‌عنوان بانک اسلامی سال جمهوری اسلامی ایران انتخاب شد.

دریافت نشان زرین برند محبوب

بانک پاسارگاد در حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان نیز پیشتاز نظام بانکی کشور بوده­است. به نحوی که توانست در سال ۱۴۰۰ در جشنواره برند محبوب که توسط انجمن ملی حمایت از حقوق مصرف­کنندگان برگزار می­شود، نشان زرین برند محبوب مصرف‌کنندگان در بخش خدمات بانکی حضوری را از آن خود کند. این بانک همچنین در حوزه خدمات بانکداری مجازی و موبایل‌بانک به عنوان برند محبوب بانکی معرفی شد.

رشد چشمگیر در بخش عملکردی بانک

در بخش عملکردی نیز این بانک، پیشرفت قابل‌توجهی داشته است. براساس گزارش‌های مالی ارائه شده از سوی بانک پاسارگاد، درآمد حاصل از تسهیلات اعطایی در ۸ماه ابتدایی سال جاری ۲۴۴٫۴۰۲٫۰۹۱میلیون ریال بوده که نسبت به سال گذشته ۸۷درصد رشد داشته است.

همچنین در ۸ ماهه ابتدایی سال ۱۴۰۰ کل سود سپرده‌های سرمایه‌گذاری بانک ۱۶۵٫۵۵۷٫۶۵۸‌میلیون ریال بوده، که رشد ۶۸درصدی را نسبت به سال گذشته شاهد بوده است.

سایر افتخارات کسب شده توسط بانک پاسارگاد

# دریافت تندیس زرین جایزه ملی مدیریت مالی ایران برای هفت سال متوالی؛
# کسب رتبه اول از نظر بهره‌وری در میان صد شرکت برتر ایران؛
# انتخاب به‌عنوان سازمان دانشی برتر (Make) در ایران و کسب رتبه دوم آسیا در محور رهبری دانش‌محور سازمانی؛
# انتخاب به‌عنوان بانک متعالی برای سه سال متوالی از سوی مؤسسه معتبر یورومانی؛
# جایزه بین‌المللی امنیت و دسترسی آسان در خدمات بانکداری الکترونیکی از سوی اتحادیه اروپا؛
# دریافت نشان زرین شهرت و اعتبار در ارائه خدمات نوین بانکی (ITEC)؛
# تندیس زرین نوآوری محصول برتر ایرانی بابت محصول خرید آنلاین اقساطی؛

همچنین اهدای نشان Grand Officer به مدیرعامل بانک پاسارگاد به واسطه مدیریت نوآورانه از مؤسسه INNOVA و کسب عنوان چهره ماندگار در صنعت بانکداری کشور و خیر نمونه کشوری به ایشان تنها بخشی از افتخارات ۱۶ساله این بانک است./انتخاب

لینک کوتاه خبر: https://farasoonews.ir/1UELJM