امروز سه شنبه، ۴ اردیبهشت ۱۴۰۳

نکونام: نفت آبادان بازیکن‌های خوبی دارد و با برنامه بازی می‌کند

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: بازی با نفت آبادان کلید موفقیت ما است.

به گزارش فراسو، جواد نکونام، سرمربی تیم فوتبال فولاد در نشست خبری پیش از بازی مقابل صنعت نفت آبادان صحبت‌هایی را انجام داد که گزیده آن را در زیر می‌خوانید:

*می‌دانیم بازی با نفت آبادان مثل همه مسابقات دیگر سخت است. اکنون شرایط به صورتی است که در جدول همه تیم‌ها سخت امتیاز می‌دهند و سخت گل می‌خورند. تیم‌ها سخت کوش هستند و شرایط را برای همدیگر سخت می‌کنند.

*تیم صنعت نفت را آنالیز کرده‌ایم و امیدوارم فردا بازیکنانم با تمرکز بالا و عملکرد خوب، یک بازی جان‌دار انجام داده و بتوانیم به موفقیت برسیم. فکر می‌کنم دیدار فردا کلید موفقیت ماست. تاکنون نتوانسته‌ایم تفاضل گل‌مان را مثبت کنیم و امیدوار هستیم فردا این اتفاق بیفتد، بتوانیم نتیجه خوبی بگیریم و سه امتیاز را کسب کنیم تا به شرایط مورد نظر برسیم. نفت آبادان تیم خوبی است و با برنامه بازی می‌کند و بازیکنان خوب و با کیفیتی دارد. بازیکنانی که فوتبال بلد هستند و از لحاظ تکنیک فردی و تاکتیکی تیم خوب و قابل احترامی هستند. می‌دانیم بازی سختی داریم، اما آماده هستیم یک بازی خوب و با تمرکز بالا انجام دهیم تا به موفقیت برسیم.

*وحید حیدریه به تیم اضافه شده و اگر نیاز باشد فردا بازی می‌کند. کولیبالی هم با تیم در حال تمرین است و امیدوارم بتوانیم از او استفاده کنیم. به این دو بازیکن علی‌رغم اینکه در بازی قبل می‌توانستیم استفاده کنیم، اما استراحت دادیم چرا که با توجه به وضعیت زمین بازی برابر شهرداری، نمی‌خواستیم ریسک کنیم.

*ما بازی رو در روی‌مان را انجام دادیم و سه امتیاز را کسب کرده‌ایم. مسئله دیگر موضوعی نیست که به تیم من مربوط شود. فدراسیون و لیگ نیز قانون دارند و اگر هر کسی هر خلافی انجام داده باشد تنبیه می‌شود و اگر مرتکب خلافی نشده باشند که مشکلی پیش نخواهد آمد. به هر حال این موضوع به ما مربوط نمی‌شود و به آن ورود نمی‌کنیم.

*حداقل با ۸ بازیکن تاکنون صحبت کرده‌ایم، اما می‌دانید شرایط نیم‌فصل به صورتی است که باتوجه به این که بازیکنان قرارداد دارند سخت است که با آن‌ها قرارداد ببندیم. البته اینکه از الان با آن‌ها مذاکره داشته‌ایم کار غیر قانونی نیست، زیرا شش ماه قبل از اینکه قرارداد بازیکن با تیمش به اتمام برسد می‌توانیم با او مذاکره کنیم. باید ببینیم نهایتاً چه اتفاقی می‌افتد. در حال تلاش هستیم تا بتوانیم بهترین نفرات را که شرایط ایده‌آلی دارند جذب کنیم. بازیکن آسیایی هم زیر نظر داریم و در حال مذاکره با باشگاه او در هستیم و امیدوارم در چند روز آینده به توافق برسیم. بازیکن خوبی است و آن را به صورت کامل می‌شناسم. زمانی که که بازی می‌کردم و یا زمانی‌که مربی تیم ملی بودم، بازی او را دیده ام. این بازیکن از شرایط فعلی در تیمش رضایت ندارد و امیدواریم که بتوانیم در پایان به توافق نهایی برسیم.

لینک کوتاه خبر: https://farasoonews.ir/p0O1TS