امروز سه شنبه، ۵ تیر ۱۴۰۳

معرفی برگزیدگان هشتمین دوره قرعه کشی جشنواره بیمه های زندگی

پنج منتخب هشتمین دوره قرعه کشی جشنواره بیمه های زندگی بیمه تعاون مشخص شدند.

به گزارش فراسو به نقل از روابط عمومی بیمه تعاون، عصر پنجشنبه، دوم دی ماه، مراسم قرعه کشی هشتمین دوره جشنواره بیمه های زندگی بیمه تعاون برگزار شد.
در این قرعه کشی از میان خریداران بیمه نامه زندگی بیمه تعاون در آذر ماه، ۵ نفر از هموطنان به عنوان برگزیدگان این جشنواره شناخته شدند.
بر این اساس، سیامک عبداللهی بارانلو و بهزاد مصطفائی از تبریز و آوا جزایری از اصفهان، سه برنده مچ بند هوشمند و بهزاد نعمتی گلش از کرج و سیدهادی موسوی صدیق از اهواز، برندگان ۲ تبلت هوشمند جشنواره آذر ماه بیمه زندگی بیمه تعاون شدند.
جشنواره بزرگ بیمه‌های زندگی بیمه تعاون با نام «‌جایزه لبخند به زندگی» از ابتدای اردیبهشت ماه آغاز شده است و در سه مقطع سه ماهه تا پایان اسفند ماه امسال ادامه خواهد داشت.
این جشنواره دارای سه بخش است که شامل خریداران بیمه نامه بیمه‌های زندگی، نمایندگان شبکه فروش و سازمان فروش و شعب خواهد بود که برای هر یک از این گروه‌ها جوایز و تخفیفات مختلفی در نظر گرفته شده است.
شایان ذکر است که در این جشنواره، شرکت کنندگان براساس میزان سرمایه خریداری کرده بیمه نامه خود و به ازای هر ۵۰ هزار تومان یک امتیاز شرکت در قرعه کشی دریافت خواهند کرد.
قابل توجه است که این جشنواره تا پیش از قرعه کشی آذر ماه، ۳۵ برگزیده داشته که از این بین گیلان با ۱۳ برگزیده؛ اهواز و شیراز با ۴ برگزیده؛ تبریز و زنجان با ۳ برگزیده و گرگان با ۲ برگزیده بیشترین سهم جوایز را به خود اختصاص داده بودند.
همچنین کرمان، اردبیل، اصفهان، یزد و البرز نیز هر کدام با یک برگزیده، دیگر استان هایی بودند که در جشنواره بیمه های زندگی بیمه تعاون موفق به کسب جایزه مچ بند هوشمند و تبلت شدند.

لینک کوتاه خبر: https://farasoonews.ir/nxFZLz