امروز چهارشنبه، ۲ خرداد ۱۴۰۳

صندوق اجاره ای بیمه “ما”؛ ارزشی دیگر برای مشتریان بانک ملت

شرکت سهامی بیمه “ما” در راستای خلق تجارب خوشایند برای مشتریان، به تولید و معرفی محصولات نوین برای مشتریان بانک و بیمه می پردازد.

به گزارش فراسو به نقل از روابط عمومی شرکت بیمه “ما”، دکتر بهاری فر هدف اصلی این شرکت را تامین منافع کلیه ذی نفعان دانست و این موضوع را به تولید و معرفی محصولات جدید منوط کرد.

بر اساس این گزارش، یکی از محصولات خلاقانه بیمه “ما” که برای اولین بار در صنعت بانک و بیمه ارائه شده است، طرح صندوق اجاره ای است. صندوق اجاره ای بیمه “ما” و بانک ملت که به آن صندوق امانات نیز گفته می شود، یک مکان مناسب و امن برای نگهداری اموال شخصی با ارزش نظیر طلا، ارز، اسناد، اوراق بهادار و مدارک است که در حال حاضر به صورت متمرکز به تمامی مشتریان قابل ارائه می باشد

از جمله مزایای صندوق اجاره ای می‌توان به عدم اطلاع بانک و بیمه از محتویات صندوق، امنیت بالا و هزینه پایین آن نسبت به صندوق های شخصی، سیستم‌های ضد حریق پیشرفته و نگهبان مسلح تمام وقت و احراز هویت از طریق اثرانگشت، رمز و کارت هوشمند اشاره کرد.

البته لازم به ذکر است دارندگان صندوق اجاره ای( صندوق امانات) با ذکر اموال و دارایی های خود نزد بانک می توانند از تخفیف  های ویژه ای برخوردار شوند.

گفتنی است همزمان با افتتاح ساختمان شهید سلیمانی بیمه “ما”  با حضور دکتر سلیمانی رییس کل بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران ، دکتر کریمی دبیرکل سندیکای بیمه گران  و مدیران ارشد بانک و بیمه از طرح صندوق اجاره ای بیمه “ما” و بانک ملت رونمایی شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت بانک ملت به آدرس www.bankmellat.ir مراجعه فرمایید.شایان ذکر است مشتریان مهان و ویژه بانک ملت از تخفیف ویژه برخوردار می باشند.

لینک کوتاه خبر: https://farasoonews.ir/Tx5hI5