امروز دوشنبه، ۴ تیر ۱۴۰۳

خدمات صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت الکترونیکی می‌شود

مدیرعامل صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت گفت: به منظور دسترسی بیشتر مددجویان به خدمات صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت، تا سال آینده همه خدمات این صندوق به صورت الکترونیکی و غیر حضوری ارائه خواهد شد.

به گزارش فراسو به نقل از کمیته امداد، علی عاشوری با بیان اینکه در حال حاضر هشت خدمت صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت به صورت الکترونیکی ارائه می‌شود، افزود: برنامه این صندوق، حرکت به سمت خدمات الکترونیکی و دیجیتال است.

وی ادامه داد: به منظور رفاه حال مددجویان و کاهش مراجعات حضوری، تا سال آینده همه خدمات صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت به صورت الکترونیکی و غیر حضوری ارایه می‌شود.

مدیرعامل صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت تصریح کرد: از مهم‌ترین ویژگی‌های الکترونیکی شدن خدمات صندوق، علاوه بر عدم نیاز به مراجعه حضوری، حذف مدارک فیزیکی مددجویان است.

عاشوری به یکی دیگر از خدمات نوین صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت کمیته امداد اشاره کرد و گفت: این صندوق برای نخستین‌بار در کشور اوراق قرضه اسلامی را منتشر خواهد کرد.

وی در پایان گفت: به منظور افزایش منابع صندوق، جذب سپرده‌های خیران مورد توجه امداد بوده و در همین راستا مردم نیکوکار کشورمان را به مشارکت دعوت می‌کنیم.

لینک کوتاه خبر: https://farasoonews.ir/Dd6xQQ