امروز یکشنبه، ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳

تسهیلات ازدواج بانک قرض الحسنه رسالت به هنرمندان، نویسندگان وروزنامه نگاران

با همکاری بانک قرض الحسنه رسالت و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به اعضای صندوق اعتباری هنر تسهیلات قرض الحسنه ازدواج پرداخت می شود.

به گزارش فراسو به نقل از روابط عمومی بانک قرض الحسنه رسالت ، رهیار مرکزی فرهنگ، هنر و گردشگری با اعلام این خبر گفت: بانک قرض الحسنه رسالت و صندوق اعتباری هنر با امضای تفاهم نامه همکاری در قالب دو طرح “شمیم و جوانه “به هنرمندان، نویسندگان و روزنامه نگاران عضو صندوق اعتباری هنر تسهیلات قرض الحسنه پرداخت می نماید.
سعید توکل با اشاره به طرح شمیم افزود: در این طرح به افرادی که تاریخ عقد(ازدواج) آنها از ۱۴۰۰/۷/۰۱به بعد باشد ۳۰میلیون تومان تسهیلات ازدواج تعلق می گیرد.
به گفته وی اعطای این تسهیلات هیچ‌گونه ارتباطی به وام ازدواج بانک مرکزی ندارد و اعضای صندوق هنر علاوه بر امکان دریافت وام ازدواج  می‌توانند از این تسهیلات۳۰میلیون تومانی نیز بهره‌مند شوند.
توکل همچنین به تسهیلات قرض الحسنه در قالب ” طرح جوانه” اشاره کرد و اظهارداشت: در این طرح به افرادی که از ۱۴۰۰/۷/۰۱به بعد صاحب فرزند شوند،تسهیلات ۳۰میلیون تومانی پرداخت می گردد.
رهیار مرکزی فرهنگ، هنر و گردشگری گفت: این تسهیلات با معرفی صندوق اعتباری هنر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به بانک قرض الحسنه رسالت پرداخت می شود وافراد می توانند برای دریافت اطلاعات تکمیلی درخصوص این تسهیلات به صندوق اعتباری هنر مراجعه کنند.
لینک کوتاه خبر: https://farasoonews.ir/5K4yKH