امروز سه شنبه، ۴ اردیبهشت ۱۴۰۳

پیروزی تیم مورد حمایت بیمه تجارت نو در اولین دیدار جام حذفی

تیم نساجی مازندران که هفته گذشته صدمین بازی خود در لیگ برتر را جشن گرفت یکشنبه ۲۸ آذر، در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی میزبان تیم دسته اولی آرمان گهر سیرجان بودکه موفق شد با یک گل  این تیم را شکست دهد.

به گزارش فراسو به نقل از روابط‌عمومی بیمه تجارت‌نو؛ نساجی‌ ها که در هفته های اخیر علاوه بر هواپیمایی وارش، بیمه تجارت‌نو را هم بعنوان حامی خود می‌بینند با توان و انرژی بیشتری در مسابقات حاضر می‌شوند.

مدیران شرکت بیمه تجارت‌نو حامی جدید ورزش مازندران که در حال حاضر نساجی را در اولویت قرار داده اند شنبه ۲۷ آذر به دیدار مدیران ارشد ورزش استان رفتند و برای حمایت و آینده ورزش مازندران نیز تصمیم گیری‌هایی داشتند تا در ادامه راه بیمه تجارت‌نو، کمک حال ورزش‌های استان مازندران باشد.

مسابقه نساجی و آرمان گهر از ساعت ۱۴ شنبه ۲۸آذر، با قضاوت مهدی جبرئیلی در ورزشگاه امام علی سیرجان شروع شد و تیم نساجی توانست با باز کردن دروازه این تیم در نیمه اول، برنده راهی رختکن شود.

حسن نجفی در دقیقه ۲۷ موفق شد گل اول این بازی را برای نساجی به ثمر برساند. در انتها نساجی موفق شد با همان نتیجه یک بر صفر از سد حریف خود گذشته و به جمع ۱۶ تیم نهایی جام حذفی راه یابد.

نساجی با حمایت های بیمه تجارت‌نو انگیزه‌های بیشتری دارد و به آینده خود در بیستمین دوره لیگ برتر امیدوارتر از قبل است.

گفتنی است تیم فوتبال آرمان گهر سیرجان با حضور در رتبه سوم جدول رده بندی دسته اول فوتبال کشور  از جمله تیم های  مدعی صعود به لیگ برتر است.

لینک کوتاه خبر: https://farasoonews.ir/AW6Xq4