امروز چهارشنبه، ۲ اسفند ۱۴۰۲

همزمان با سالگرد تأسیس؛ از مشتریان ۱۶ ساله بانک پاسارگاد تجلیل شد

روز سه‌شنبه ۲۳آذرماه۱۴۰۰ (سالروز تأسیس بانک) طی نشستی صمیمانه با حضور مشتریان وفادار بانک پاسارگاد ضمن ارائه گزارشی از فعالیت‌ها و سرمایه‌گذاری‌های سرنوشت‌ساز از ایشان به‌پاس شانزده سال اعتماد و همراهی تجلیل به عمل آمد.
به گزارش فراسو به نقل از روابط‌عمومی بانک پاسارگاد طی این نشست، مدیرعامل بانک پاسارگاد ضمن تشریح تاریخچۀ تأسیس اولین شعبۀ بانک در جوار حرم ملکوتی حضرت علی بن موسی الرضا (ع) و بیان خاطراتی از روند پذیره‌نویسی سهام بانک، شکل‌گیری هویت و روزهای آغازین فعالیت آن؛ بر روی نقش کلیدی و پراهمیت سهامداران مؤسس و اولین مشتریان و سپرده‌گذاران بانک پاسارگاد در توفیقات زودهنگام این بانک تأکید کرد و تداوم رشد و بالندگی این بانک را تا زمان حاضر، ثمرۀ اعتماد و اطمینان همراهان بانک هزارۀ سوم، به‌ویژه نخستینِ آن‌ها اعلام کرد.

دکتر قاسمی هم‌چنین در پاسخ به ابراز لطف یکی از مشتریان حاضر در این جلسه درخصوص نحوۀ رفتار همکاران بانک، این موضوع را مایۀ مباهات خود و سایر مدیران بانک پاسارگاد دانست و فرهنگ سازمانی بانک پاسارگاد و تأکید بانک بر روی رشد و توسعۀ سرمایه‌انسانی، به‌ویژه رضوی بودن پاسارگادیان را از نقاط قوت و مزیت‌های بانک پاسارگاد معرفی کرد.

دکتر قاسمی با اشاره به شکل‌گیری بانک پاسارگاد و فعالیت‌های اقتصادی مرتبط با آن که در حوزه‌های فناوری اطلاعات و ICT، صنایع معدنی، انرژی و سلامت از موفق‌ترین مجموعه‌های کشور به شمار می‌روند، عنوان داشت که این افتخارها با پشتوانۀ اعتماد مشتریان و سهامداران، تلاش و کوشش جوانان مستعد ایرانی و هدایت و راهنمایی راهبران باتجربه و متخصص بانک و گروه پاسارگاد به دست آمده است. وی در ادامه به دست‌آوردهای مجموعه‌هایی نظیر فناپ در زمینۀ فناوری اطلاعات و فین‌تک اشاره داشت و این مجموعه را بزرگترین و موفق‌ترین هلدینگ فناوری اطلاعات بخش خصوصی معرفی کرد. مدیرعامل بانک پاسارگاد هم‌چنین در بخش دیگری از صحبت‌های خود به پروژه‌های بزرگ اقتصادی مورد حمایت بانک اشاره داشت و توانایی‌های فنی و مهندسی این مجموعه‌ها را قابل رقابت با رقبای نامدار جهانی توصیف کرد. دکتر قاسمی هم‌چنین با بیان فعالیت‌ها و دست‌آوردهای مجموعۀ معدنی میدکو، بیان داشت که این مجموعه به‌عنوان سومین شرکت بزرگ بورس تاکنون در زمینۀ اشتغال‌زایی و خودکفایی کشور در حوزۀ صنایع معدنی و فلزات نقش بی‌بدیلی داشته و قادر بوده است با تجاری‌سازی فناوری‌های روز دنیا نه تنها در حوزۀ ملی، بلکه در حوزۀ جهانی نیز با استفاده از همین فناوری‌ها به خلق ارزش بپردازد.

در ادامۀ این نشست، مشتریان وفادار بانک نیز به بیان دیدگاه‌های خود پرداختند و ضمن قدردانی بابت برگزاری این نشست سؤالاتی را درخصوص فعالیت‌های جاری، روند رشد و اقدامات آتی بانک پاسارگاد مطرح کردند. در پایان این نشست، مشتریان وفادار بانک با اهدای یک مجلد مصحف شریف خراسان، به‌عنوان یکی از نفیس‌ترین قرآن‌های موجود در گنجینۀ آستان قدس رضوی که به‌خط عبداللّه طباخ هروی، عارف و خوشنویس سدۀ نهم هجری کتابت شده است بدرقه شدند. گفتنی است چاپ این نسخۀ نفیس با حمایت مالی بانک پاسارگاد با نسخه‌برداری و چاپ دقیق و باکیفیت مطابق نسخۀ اصلی به‌عنوان یکی از فعالیت‌های برجستۀ بانک در حوزۀ مسئولیت‌های اجتماعی و حمایت از نسخ خطی کشور در سال ۱۳۹۴صورت پذیرفته است.

لینک کوتاه خبر: https://farasoonews.ir/SnOZYI