امروز پنج شنبه، ۳ اسفند ۱۴۰۲

مدیرعامل پست بانک خبر داد؛ رونمایی از سه دستاورد و پروژه جدید

بهزاد شیری مدیر عامل پست بانک ایران از رونمایی سه دستاورد و پروژه جدید همزمان با بیست و ششمین سالگرد تاسیس بانک خبر داد و گفت: اقدامات و پروژه‌ های جدید پست بانک ایران شامل، رونمایی از نشان و لوگو جدید، تجهیز ناوگان حمل و نقل مدیریت شعب استان‌ها و گلنگ زنی احداث ساختمان جدید است.

به گزارش فراسو به نقل از اداره کل روابط عمومی پست بانک ایران، شیری مدیر عامل پست بانک ایران با اعلام این مطلب افزود: همزمان با بیست و ششمین سالگرد فعالیت بانک، کلنگ زنی احداث ساختمان جدید بانک که متناسب با برندینگ و جایگاه فعلی بانک است نیز آغاز می شود.
مدیر عامل پست بانک ایران رونمایی از ناوگان حمل و نقل مدیریت شعب استان‌ها را بخشی دیگری از برنامه های این روز اعلام کرد و گفت: با توجه به ماموریت‌های بانک، نیاز جدی به نوسازی و تقویت ناوگان حمل و نقل مدیریت شعب استان‌ها احساس می شد و شرایط کنونی بانک، عبور از زیان دهی و سودآروی پیاپی این فرصت را فراهم کرد تا ناوگان حمل و نقل بانک در سراسر کشور تجدید و نوسازی شود.
شیری با اشاره به اینکه پست بانک ایران توانسته است با سودآوری و جبران زیان‌دهی چند سال گذشته، جایگاه خود را در بین رقبای بانکی ۹ پله ارتقا دهد، خاطرنشان کرد: پست بانک ایران در چند روز گذشته با تصویب افزایش سرمایه در مجمع عمومی فوق العاده، گام بزرگی برای تثبیت موفقیت های خود در بازار مالی کشور برداشته است.
وی با بیان اینکه پست بانک ایران با حضور در روستاها، فضای جدیدی را برای فرصت‌های متنوع آینده در پیش روی خود دارد که هیچ رقیبی به آنجا وارد نمی شود، تصریح کرد: با رویکرد توسعه بانکداری دیجیتال برنامه‌های قابل اجرایی را در سال جاری برای حضور در روستاها طراحی کرده‌ ایم که نیازهای مشتریان را تامین نماید.

لینک کوتاه خبر: https://farasoonews.ir/gEdtnx