امروز سه شنبه، ۴ اردیبهشت ۱۴۰۳

عملکرد سال جاری و برنامه های سال ۱۴۰۱ بیمه” ما” بررسی شد

در جلسه شورای مدیران بیمه “ما” با مدیران ستادی به صورت حضوری و مدیران استانی و روسای شعب به صورت برخط، دکتر بهاری فر عملکرد سال گذشته شرکت  را بررسی و در خصوص دستیابی به جایگاه اصلی بیمه “ما” در تمام استان های کشور به ارائه رهنمون پرداخت.

به گزارش فراسو به نقل از روابط عمومی بیمه” ما” ، در این جلسه، عملکرد سرپرستی استان ها و شعب سراسر کشور  بیمه “ما” در سال ۱۴۰۰ بررسی شد و دکتر بهاری فر مدیرعامل و عضو هیات مدیره، برنامه تولید شرکت در سال ۱۴۰۱ را برای مدیران ستادی و استانی تشریح کرد.

دکتر بهاری فر عضو هیات مدیره بیمه “ما” در این جلسه از عملکرد هیات عامل، مدیران ستادی، مدیران استانی، پرسنل و شبکه فروش شرکت و تحقق بالای ۱۰۰ درصد برنامه ابلاغی در اغلب رشته ها در سال ۱۴۰۰ تقدیر و تشکر و اظهار امیدواری کرد که بیمه “ما” در سال ۱۴۰۱ نیز با افزایش سرعت عمل در تصمیم گیری، جذب نیروهای توانمند و با تجربه، افزایش سهم از بازار با حفظ چارچوب های بیمه مرکزی به شرط تاثیرگذاری در EPS  ، ترکیب مناسب پرتفوی، ارائه خدمات بهتر، طراحی محصولات جدید و نوین و فعال‌تر شدن شبکه فروش بتواند رشد و توسعه خود را ادامه بدهد.

بهاری فر ضمن تاکید بر جایگاه والای شبکه فروش در بیمه “ما” به رضایت بیمه مرکزی به عنوان نهاد ناظر از عملکرد سرپرستی استان ها و شعب بیمه “ما” اشاره کرد و گفت: برای ارائه محصولات هوشمند، ضمن کاهش وابستگی واحدهای اجرایی به ستاد و ارتقای جایگاه آنها به هم اندیشی و مشارکت بیشتر عزیزان شبکه فروش در انتقال تجربیات و دانش خود نیاز داریم تا بیش از پیش، کرامت مشتریان و رضایت ذی نفعان را تامین کنیم.

مدیرعامل و عضو هیات مدیره بیمه “ما” به تغییر چارت سازمانی در راستای دستیابی به چشم انداز شرکت مبنی بر تبدیل شدن به مطمئن ترین و سریع ترین شرکت در صنعت بیمه اشاره و خاطرنشان کرد: با راه اندازی مدیریت برنامه ریزی راهبردی و بودجه و همکاری مدیریت طراحی و توسعه کسب و کار به دستیابی به ایده آل های صنعت بیمه، ارائه برنامه های نوآورانه و تولید محصولات خلاقانه امیدواریم .

در ادامه سلیمیان مدیر طراحی و توسعه کسب و کار بیمه “ما” ضمن بیان جزییات عملکرد ۹ ماهه ، خلاصه ای از آخرین وضعیت برنامه استراتژیک و عملیاتی شرکت با توجه به سند راهبردی صنعت بیمه تا سال ۱۴۰۴ را مطرح و گزارشی از نقاط ضعف و قوت شبکه فروش را ارائه کرد.

در ادامه جلسه، چند تن از مدیران ستادی و استانی بیمه “ما”  نیز نقطه نظرات خود را درباره مشکلات سال گذشته و برنامه‌های سال ۱۴۰۱ بیان کردند. بهاری فر نیز به سوالات و ابهامات روسای شعب پاسخ و قول مساعدت داد و گفت: تلاش می‌کنیم نقاط قوت شرکت را تقویت کنیم تا موجب موفقیت هرچه بیشتر بیمه “ما” شویم و اتفاقات بهتری را برای شرکت رقم بزنیم.

گفتنی است در حاشیه جلسه شورای مدیران، حجت بهاری فر ضمن آرزوی موفقیت و پیروزی برای کارمندان بازنشسته، از شهروز مجیدی و علی بهاری به پاس سی سال خدمات و زحمات بی شائبه تجلیل کرد و گفت: خدمت و احترام به بازنشستگان، خدمت و تکریم به آیندگان و شاغلین است و این امر موجب ایجاد انگیزه، افزایش روحیه و ترویج یک فرهنگ ارزشمند در جامعه خواهد شد.

لینک کوتاه خبر: https://farasoonews.ir/xghCBu