امروز شنبه، ۲۶ خرداد ۱۴۰۳

سنگال از ایران خودرو اتوبوس، مینی‌بوس و تاکسی خرید

در حاشیه بازدید فرشاد مقیمی مدیرعامل ایران خودرو از بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی شهر داکار، تفاهم نامه خرید محصولات مسافری تاکسی، مینی‌بوس و اتوبوس از ایران خودرو به امضا رسید.

به گزارش فراسو، «سنیران اتو» سایت تولیدی ایران خودرو در سنگال در این نمایشگاه، محصولات فعلی و آینده خود را به همراه بخش های مختلف خدمات پس از فروش، سرویس اکسپرس و ایستگاه گاز را به نمایش گذاشته است.
مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو، در حاشیه بازدید از این نمایشگاه ضمن تاکید بر ضرورت سایت تولیدی سنیران اتو، از آمادگی برای تامین نیاز بازار سنگال و کشورهای هم‌جوار خبر داد و گفت: با توجه به ظرفیت های موجود سایت سنیران اتو، آمادگی برای افزایش فعالیت در حوزه‌های تولید محصولات سواری و تجاری، توسعه خدمات پس از فروش و همچنین تمرکز بر بازار صادراتی کشورهای هم‌جوار وجود دارد.
وی گفت: ایران خودرو قادر خواهد بود، با تولید محصول سبب اشتغال‌زایی و اجرای طرح های توسعه ای در سنگال شود.
سالیو کیتا، مدیر نمایشگاه بین‌المللی داکار نیز در حاشیه بازدید از نمایشگاه، با بیان این‌که محصولات ایران خودرو از زیبایی و کیفیت مناسبی برخوردار هستند، دنا اتوماتیک را با کیفیت، به روز و دارای امکانات مطلوبی دانست و گفت: محصولات ایران خودرو در بازار سنگال مورد توجه مشتریان قرار خواهد گرفت.
عمر امبایی، فعال اقتصادی سنگال نیز خواستار همکاری و تعامل بیش تر با شرکت ایران خودرو شد و گفت: با عرضه محصولات ایران خودرو در بازار سنگال شاهد توسعه روابط اقتصادی و صنعتی دو کشور خواهیم بود.
گفتنی است، تفاهم نامه خرید مینی‌بوس، اتوبوس و تاکسی از ایران‌خودرو به امضای مصطفی نیانگ، مدیرعامل گروه بین‌المللی سیرمان و حسن ذاکری مدیرعامل سنیران‌اتو رسید.

لینک کوتاه خبر: https://farasoonews.ir/RdRKt5