امروز پنج شنبه، ۶ اردیبهشت ۱۴۰۳

رشد ۹۰۰ درصدی عملکرد نمایندگان بیمه رازی

نمایندگان شرکت بیمه رازی با حضور در لیگ ستارگان این شرکت با تاکید بر پنج چرخش استراتژیک شرکت بیمه رازی رشد ۹۳۷ درصد را در زمینه بیمه‌نامه‌های عمر و زندگی به ثبت رسانده‌اند.
به گزارش فراسو به نقل از روابط عمومی و اموربین الملل بیمه رازی، این شرکت به عنوان اولین شرکت بخش خصوصی صنعت بیمه ایران همواره به دنبال آن بوده تا بهترین خدمات را به مشتریان و بیمه گزاران خود ارائه کنند و از سوی دیگر این ارائه خدمات با همراهی و خلاقیت شبکه فروش و نمایندگان شرکت انجام شود و این مهم در پنج چرخش استراتژیک شرکت بیمه رازی که در سال جاری از سوی مدیریت مجموعه ابلاغ شده، کاملا مشهود است.
حال با این تفاسیر شرکت بیمه رازی در راستای اجرای هرچه بهتر پنج چرخش استراتژیک به ویژه استراتژی نماینده و شعبه محوری، جشنواره دائمی هفته‌های هفت میلیونی موسوم به لیگ ستارگان رازی را با هدف آشنایی هر چه بیش‌تر جامعه با بیمه‌های عمر و زندگی و تغییر سبد فروش بیمه‌نامه از سوی نمایندگان طراحی و به اجرا در آورده است.
طبق بررسی‌ها تا به امروز تعداد قابل توجهی از نمایندگان شرکت بیمه رازی، در این جشنواره شرکت کرده‌اند و حجم پرتفوی خود را در زمینه فروش بیمه نامه‌های عمر و زندگی افزایش داده‌اند.
در این لیگ چهار تیم سه ستاره طلایی، سه ستاره نقره‌ای، سه ستاره برنزی و سه ستاره بلورین وجود دارد و در حال حاضر میترا زابلی- نماینده اردبیل، علی اکبر مهاجر- نماینده گرگان، رسول رزاقی- نماینده ساری و لیلا موسوی- نماینده همدان در تیم سه ستاره طلایی رازی، هفت نماینده از کرمان، تبریز، سمنان، بندرعباس، گرگان، یزد و زنجان در تیم سه ستاره نقره‌ای رازی، سه نماینده از کرج، چالوس و قزوین در تیم سه ستاره برنزی رازی و ۲۲ نماینده از کرمان، مشهد، بوشهر، بیرجند، قزوین، اهواز، منطقه آزاد ارس، کرمانشاه، تهران، تبریز، گرگان، ارومیه، شیراز و یزد در تیم سه ستاره بلورین رازی قرار گرفته‌اند.
بررسی‌ها نشان از آن دارد که عملکرد تنها این ۳۶ نماینده در مدت اجرای لیگ ستارگان رازی رشد ۹۳۷ درصدی را نسبت به مدت مشابه سال گذشته به ثبت رسانده است و ۱۱ نفر از نمایندگان رشد بیش از هزار درصد را از آن خود کرده‌اند که در این میان احمد نصرت‌پور- نماینده گرگان، هادی مودتی- نماینده یزد و فرامرز شجاعت وکیل- نماینده تبریز رشد بیش از ۱۵ هزار درصد را به ثبت رسانده‌اند.

لینک کوتاه خبر: https://farasoonews.ir/HyQYza