امروز شنبه، ۲۵ فروردین ۱۴۰۳

دکتر احمدی مدیرعامل بانک شهر شد

با تصمیم اعضای هیات مدیره و موافقت بانک مرکزی، دکتر سید محمد مهدی احمدی به عنوان مدیرعامل بانک شهر برگزیده شد.

به گزارش فراسو به نقل از روابط عمومی بانک شهر، اعضای هیئت مدیره بانک با قدردانی از زحمات احمد درخشنده؛ با توجه به تجارب ارزنده و دانش بانکی دکتر احمدی ؛ وی را به عنوان مدیرعامل بانک شهر برگزیدند.
دکتر احمدی از سال ۱۳۹۳ تاکنون به عنوان عضو هیأت مدیره موظف بانک شهر و علاوه بر آن معاون ارزی و بین الملل بانک و قائم مقامی مدیرعامل را عهده دار بوده است.
وی فارغ التحصیل اقتصاد بازرگانی در مقطع کارشناسی از دانشگاه شهید بهشتی است. تحصیلات کارشناسی ارشد ایشان در دانشگاه تهران و در رشته علوم اقتصادی بوده و دارای دکترای اقتصاد است. او همچنین توانسته از سوی بنیاد ملی نخبگان، عنوان «نخبه علمی کشور» را دریافت کند.
گفتنی است، در زمان فعالیت دکتر احمدی در بانک شهر به عنوان معاون ارزی و امور بین الملل از سال ۹۷ تا کنون، این بانک در جمع برترین بانک های کشور در ارائه خدمات ارزی به مشتریان قرار گرفته است.
احمدی در سال ۸۵ به مدت سه سال مدیر اداری و پشتیبانی بیمه ملت بوده و در سال ۸۸ به سمت مشاور مدیرعامل این بیمه برگزیده شد. وی تا انتخاب به عنوان مشاور مدیرعامل بانک پارسیان در سال ۹۲ در مجموعه این بانک فعالیت داشته و سپس به عضویت هیات مدیره بانک شهر درآمد.

لینک کوتاه خبر: https://farasoonews.ir/eFLjdW