امروز شنبه، ۲۵ فروردین ۱۴۰۳

تقدیر مدیرعامل شرکت ملی پست از رانندگان شبکه پستی

در جامعه امروز فعالان عرصه حمل و نقل نقش بسیار حیاتی در توسعه اقتصادی دارند و قطعاً تلاشگران این عرصه به خوبی آگاه هستند که مسیر توسعه و پیشرفت حاصل نمی شود مگر با چشم انداز به هدفی والاتر در این مسیر که انشاءالله با همت و تدبیری شایسته تحقق می یابد.

به گزارش فراسو به نقل از روابط عمومی شرکت ملی پست، رمضانعلی سبحانی فر در پیامی “روز ملی حمل و نقل” را به رانندگان ناوگان شبکه پستی کشور تبریک و از خدمات این قشر از کارکنان قدردانی کرد.
متن این پیام به شرح زیر است :
اقتصاد جمهوری اسلامی ایران از دیرباز مرهون تلاش های مردان و زنان شاغل در تمام صنوف بوده است. یکی از صنوفی که نقش بی بدیلی را در طول این سال ها ایفا کرده اند،  تلاشگران صنعت حمل و نقل در تمامی رده ها می باشند. در جامعه امروز فعالان عرصه حمل و نقل نقش بسیار حیاتی در توسعه اقتصادی دارند و قطعاً تلاشگران این عرصه به خوبی آگاه هستند که مسیر توسعه و پیشرفت حاصل نمی شود مگر با چشم انداز به هدفی والاتر در این مسیر که انشاءالله با همت و تدبیری شایسته تحقق می یابد.
شرکت ملی پست از دیرباز به عنوان یکی از ارکان مهم در صنعت حمل و نقل کشور نقش گسترده و حیاتی در ارائه خدمات این حوزه ایفا می کند و نقش عظیم آن برهیچکس پوشیده نیست .
بیست و ششم آذرماه که در تقویم رسمی کشور به پاس خدمات ارزنده این قشر و برای آگاهی هرچه بیشتر جامعه، با نقش و جایگاه اساسی این بخش عظیم از اقتصاد ایران زمین، به عنوان «روز ملی حمل و نقل » نام گرفته است،  فرصت مغتنمی است تا از تلاشهای شبانه روزی و و طاقت فرسای  رانندگان و سایر دست اندرکاران بخش حمل ونقل در شبکه پستی کشور قدردانی نمایم.
امید است در ظلّ عنایات حضرت حق تعالی، همچنان منشأ خدمات ارزنده‌ای برای  ملت شریف  ایران اسلامی باشید.
سلامتی و سعادت بهره وجودتان

رمضانعلی سبحانی فر
معاون وزیر، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت ملی پست

لینک کوتاه خبر: https://farasoonews.ir/CtyngH