امروز شنبه، ۲۵ فروردین ۱۴۰۳

ارایه اینترنت پرسرعت از اولویت های وزارت ارتباطات است

نماینده ویژه وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: توسعه FTTH و ارائه اینترنت پرسرعت در کشور از اولویت های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات است.

به گزارش فراسو به نقل از روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان یزد، علی بحرینی نماینده ویژه وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و رئیس مرکز بازرسی و نظارت مدیریتی و پاسخگویی به شکایات، در دهمین نشست شورای مدیران فاوای استان یزد که به همراه ابراهیم یافتیان عضو هیات مدیره شرکت مخابرات ایران برگزار شد ضمن ابراز خرسندی از وضعیت مناسب تعامل مدیریتی در استان یزد، چابکی موجود در استان را نتیجه مدیریت واحد و توانمند دانست که منجر به حل مسایل به صورت مناسب شده است.

وی ضمن تاکید بر استفاده از ظرفیت مناسب استان یزد برای بومی سازی و نیازهای صنعت مخابرات کشور، اظهار کرد: توسعه FTTH و ارائه اینترنت پرسرعت در کشور از اولویت های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات است.

محمدرضا پاکدل مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات این استان در این جلسه ضمن ارائه گزارشی از شاخص ها و عملکرد فاوای استان، از تشکیل شوراها و کارگروه های حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات استان و نظارت بر عملکرد حوزه ICT استان در بازدیدهای دوره ای و منظم و رصد شکایات سامانه ثبت و پاسخگویی به شکایات ۱۹۵ خبر داد.
لازم به ذکر است، با اتمام نشست شورای مدیران حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات استان، دیدار با مردم در این اداره کل برگزار شد.
بر اساس این گزارش در دهمین نشست شورای مدیران فاوای استان یزد، مدیران شرکت‌های زیرساخت، مخابرات، پست و پست بانک، تنظیم مقررات منطقه مرکزی نیز حضور داشتند.

لینک کوتاه خبر: https://farasoonews.ir/ihDste