امروز جمعه، ۴ اسفند ۱۴۰۲

ابراز امیدواری وزیر راه و شهرسازی برای تأمین ناوگان حمل و نقل کشور از سوی بخش خصوصی

وزیر راه شهر سازی از غرفه شرکت بهمن دیزل و سیبا موتور در نمایشگاه حمل و نقل، لجستیک و صنایع وابسته  در محل نمایشگاهی مصلی تهران بازدید کرد.
به گزارش فراسو، رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی در حاشیه بازدید از این نمایشگاه  که شرکت های تولید کننده خودروهای تجاری در آن حضور پر رنگ دارند با حضور در غرفه ها و خودروهای گروه بهمن در فضای باز ضمن اشاره به تمهیدات وزارت راه و شهرسازی برای نوسازی ناوگان حمل و نقل و استفاده از توان بخش خصوصی نظیر شرکت هایی همچون بهمن دیزل و سیبا موتور، گفت: در وزارت راه و شهرسازی حتی یک کامیون از بخش دولتی نداریم و در ناوگان حمل و نقل نیز یقیناً از توان بخش خصوصی استفاده خواهیم کرد  به همین خاطر از بخش خصوصی انتظار تامین ناوگان حمل نقل کشور را داریم.

وی با تاکید بر اینکه وزارت راه و شهرسازی به عنوان بخش دولتی قرار نیست در نوسازی ناوگان حمل و نقل مشارکت کند؛ افزود: در این زمینه از ظرفیت و توان حداکثری بخش خصوصی استفاده خواهیم کرد و به منظور حمایت و کمک از بخش خصوصی به دنبال تامین منابع هستیم.

گفتنی است شرکت های بهمن دیزل، سیبا موتور و اسنا به عنوان تولید کننده خودروهای تجاری گروه بهمن، جدیدترین محصولات خود را از ۲۸ لغایت ۳۰ آذر ماه ۱۴۰۰ در نمایشگاه حمل و نقل، لجستیک و صنایع وابسته واقع در مصلی امام خمینی (ره) از ساعت ۹ الی ۱۹ به نمایش عموم قرار داده است.

لینک کوتاه خبر: https://farasoonews.ir/ZYPjFI