امروز سه شنبه، ۱۴ آذر ۱۴۰۲

الزام ۳۰ شرکت منتخب برای برگزاری کنفرانس پرسش و پاسخ سهامداران و مدیران

مدیر نظارت بر ناشران سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: برای ارتقای شفافیت اطلاعات و صورت های مالی ناشران و پاسخ‌گویی به سوالات سهامداران، مقرر شد ۳۰ شرکت منتخب از صنایع مختلف اقدام به برگزاری کنفرانس پرسش و پاسخ کنند.

به گزارش فراسو، ولی‌الله جعفری، مدیر نظارت بر ناشران سازمان بورس و اوراق بهادار درگفت‌وگو با سنا با اشاره به برگزاری کنفرانس پرسش و پاسخ سهامداران و مدیران،گفت: برای ارتقای شفافیت اطلاعات و صورت‌های مالی ناشران و پاسخ‌گویی به سوالات سهامداران، مقرر شد ۳۰ شرکت منتخب از صنایع مختلف اقدام به برگزاری کنفرانس پرسش و پاسخ کنند.

او افزود: ۳۰ شرکت منتخب می‌بایست حداکثر ظرف یک هفته پس از انتشار صورت‌های مالی حسابرسی شده شش ماهه خود به صورت برخط کنفرانس پرسش و پاسخ با سهامداران خود برگزار کنند.

مدیر نظارت بر ناشران سازمان بورس و اوراق بهادار تصریح کرد: شرکت‌های مذکور ملزم هستند اطلاعات مبتنی بر زمان و آدرس سایتی که قرار است جلسه پرسش و پاسخ در آن برگزار شود، از قبل در سامانه کدال منتشر کنند.

جعفری در پایان گفت: سایر ناشران نیز در صورت تمایل می‌توانند به منظور پاسخ‌گویی به سوالات سهامداران اقدام به برگزاری کنفرانس پرسش و پاسخ کنند.

الزام ۳۰ شرکت منتخب برای برگزاری کنفرانس پرسش و پاسخ سهامداران و مدیران

لینک کوتاه خبر: https://farasoonews.ir/RsCOXg