امروز دوشنبه، ۱۳ آذر ۱۴۰۲

فراخوان جدید تأمین نیروی انسانی در شرکت کار و تأمین

شرکت کار و تأمین از برگزاری آزمون‌های استخدام منطقه‌ای برای تأمین نیروی انسانی ادارات‌کل و مدیریت‌‌های درمان تأمین‌اجتماعی استان‌ها به‌صورت شرکتی در سال جاری خبر داد.

به‌گزارش فراسو به نقل از روابط‌عمومی شرکت کار و تأمین، براساس مجوزهای جدید صادر شده از سوی معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان تأمین‌اجتماعی، برنامه‌ریزی‌های لازم برای تأمین نیروی انسانی موردنیاز به‌صورت شرکتی انجام شده و ثبت‌نام آزمون مدیریت درمان تأمین‌اجتماعی استان گیلان، چهارمحال و بختیاری، درمان آذربایجان‌غربی، درمان همدان، درمان سمنان، درمان و اداره‌کل کرمان، درمان و اداره‌کل قزوین، از روز چهارشنبه   ۱۴۰۲/۰۸/۱۷ شروع شده و تا روز چهارشنبه ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ ادامه خواهد داشت.

براساس این گزارش، ثبت‌نام آزمون‌های تأمین نیروی انسانی در شرکت کار و تأمین، در سایت رسمی این شرکت به نشانی www.karotamin.ir انجام می‌شود.
امیر موسوی مدیرعامل شرکت کار و تأمین در مورد این آزمون‌ها و فرایند تأمین نیروی انسانی مورد نیاز واحدهای استانی سازمان تأمین‌اجتماعی به‌صورت شرکتی گفت: شرکت کار و تأمین، تأمین‌کننده نیروی انسانی غیرتخصصی واحدهای تابعه سازمان تأمین‌اجتماعی است و جذب نیرو از طریق این شرکت در قالب مجوزهای تامین‌ نیروی انسانی سازمان تأمین‌اجتماعی به‌صورت شرکتی در دو قالب استانی و متمرکز انجام می‌شود.
مدیرعامل شرکت کار و تأمین افزود: با عنایت به مأموریت اصلی این شرکت در زمینه تأمین نیروی انسانی غیرتخصصی واحدهای بیمه‌ای، درمانی و شرکت‌های تحت پوشش سازمان تأمین‌اجتماعی و به‌منظور تحقق هدف رعایت عدالت استخدامی، کلیه مراحل جذب در این شرکت براساس انتشار فراخوان، برگزاری آزمون و انجام مصاحبه صورت می‌گیرد.
وی همچنین گفت: در سال گذشته شرکت کار و تأمین با برگزاری آزمون‌های سراسری و منطقه‌ای توانسته است ۱۶۳۶ نفر را بر اساس اعلام نیاز واحدهای بیمه‌ای و درمانی تأمین و جهت به‌کارگیری، به واحدهای مختلف سازمان تأمین‌اجتماعی معرفی کند. برای جذب این عده در مجموع  ۲۴ هزار داوطلب در آزمون‌های مختلف سراسری و محلی این شرکت به رقابت پرداختند.
مدیرعامل شرکت کار و تأمین همچنین گفت: مجوزهای تأمین نیروی انسانی به‌صورت شرکتی، در مدیریت درمان همدان، اداره‌کل قزوین، اداره‌کل هرمزگان، درمان خراسان‌جنوبی، اداره‌کل خراسان‌جنوبی، اداره‌کل سیستان و بلوچستان، درمان البرز، درمان زنجان و مدیریت درمان مازندران نیز از معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان تأمین‌اجتماعی دریافت شده و در حال مذاکره با مدیریت‌های درمان و ادارات‌کل بیمه‌ای جهت تخصیص تعداد نیروی پذیرایی و خدمتگزار و تعیین جنسیت آنها هستیم و پس از تکمیل اطلاعات مجوزها، برنامه‌ریزی ثبت‌نام از داوطلبان، برگزاری آزمون‌های محلی با همکاری دانشگاه‌ها و مراکز علمی و مصاحبه تخصصی انجام شده و نفرات پذیرفته‌شده نهایی به استان‌ها جهت به‌کارگیری معرفی خواهند شد.

لینک کوتاه خبر: https://farasoonews.ir/e6ld9Y