امروز سه شنبه، ۱۴ آذر ۱۴۰۲

افتتاح و آغاز عملیات چند پروژه عمرانی در استان البرز با حضور مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی

مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی در چهل‌وششمین سفر استانی، ظهر امروز شنبه هشتم مهرماه به همراه جمعی از معاونان و مدیران این سازمان، برای نظارت میدانی بر شرایط ارائه خدمات به بیمه‌شدگان و بازنشستگان و نیز بررسی وضعیت طرح‌های عمرانی تأمین‌اجتماعی و همچنین افتتاح و کلنگ‌زنی چند پروژه‌ عمرانی، میهمان استان البرز است.

به گزارش فراسو به نقل از روابط‌عمومی سازمان تأمین‌اجتماعی، میرهاشم موسوی در دومین دور از سفرهای استانی و به‌منظور بازدید میدانی یک روزه از چگونگی ارائه خدمات بیمه‌ای و درمانی به بیمه‌شدگان و بازنشستگان استان البرز و نیز بازدید از پروژه‌های عمرانی استان و دیدار و گفت‌وگو با مسئولان محلی، وارد این استان شد. در این سفر، احمد اسفندیاری معاون فرهنگی، اجتماعی و امور استان‌ها، دکتر مهدی اسلامی معاون درمان و همچنین سید مرتضی حسینی معاون برنامه‌ریزی، مالی و پشتیبانی و سرپرست توسعه مدیریت و منابع انسانی،حسن ضابطی مدیر کل امور مجلس و سید محمدرضا فیاضی مشاور مدیرعامل و مدیر کل روابط عمومی، مدیرعامل این سازمان را همراهی می‌کنند.
کلنگ‌زنی بیمارستان ۱۹۷ تختخوابی هشتگرد، افتتاح ساختمان جدید ادارات‌کل و مدیریت‌های درمان استان البرز و بهره‌برداری از پلی‌کلینیک دکتر شهید مجید مجیدیان راد کرج از برنامه‌هایی است که در سفر امروز مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی به استان البرز انجام می‌شود.
گفتنی است، مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی در بدو ورود به استان البرز، از بیمارستان ۳۲ تخت‌خوابی هشتگرد بازدید کرد و ضمن گفت‌وگو با بیماران و نیز مدیران و کارکنان این مرکز، دستورات لازم را برای ارتقای خدمت‌رسانی در این مرکز صادر کرد.

لینک کوتاه خبر: https://farasoonews.ir/xZvoQq