امروز شنبه، ۸ مهر ۱۴۰۲

تحقق بودجه سالانه شعبه بجنورد بیمه دانا در کمتر از شش ماه

شعبه بجنورد بیمه دانا قبل از اتمام شش ماه اول سال جاری، موفق به تحقق بودجه سالانه خود شد.

به گزارش فراسو به نقل از روابط عمومی بیمه دانا، احمد فیضی رهورد رئیس شعبه بجنورد در این خصوص اعلام کرد: روز ۱۸ شهریور ماه جاری جلسه‌ای بین رئیس وکارکنان شعبه در باره میزان تحقق بودجه برگزار شد.
در این جلسه احمد فیضی رهورد، ضمن تسلیت ایام اربعین حسینی به تمامی کارکنان شعبه و همچنین قدردانی از زحمات و تلاش‌های نمایندگان و شبکه فروش اظهار داشت: خوشبختانه تا امروز توانسته‌ایم در شاخص فروش حدود ۱۸۷میلیارد تومان پرتفوی کسب کنیم که این امر نشان دهنده تحقق کامل بودجه سالانه قبل از پایان شش ماهه اول سال جاری است.
وی با اشاره به نسبت خسارت ۴۲ درصدی و افزایش حق بیمه ۶۲ درصدی این شعبه، به ارائه آمار و عملکرد موفق شعبه در سال گذشته نیز پرداخت و افزود: کارکنان و نمایندگان شعبه با همدلی، هماهنگی و رعایت اصول مشتری‌‌مداری، همواره در تلاش هستند تا به بهترین شکل ممکن، اهداف، برنامه‌ها و سیاست‌های ابلاغی شرکت را اجرا کنند.
فیضی رهورد اظهار داشت: با توجه به موفقیت‌های سال گذشته شرکت و رشد چشمگیری که در شاخص فروش داشتیم، از تمامی کارکنان، به ویژه نمایندگان و شبکه فروش انتظار داریم با افزایش تلاش‌های خود در مدت زمان باقی سال ۱۴۰۲ و در سایه حمایت‌ها و پشتیبانی مدیرعامل، قائم مقام، اعضای هیات‌مدیره، معاونین و مدیران فنی و ستادی محترم بتوانیم به پرتفوی ۳۰۰ میلیارد تومانی دست یابیم.

لینک کوتاه خبر: https://farasoonews.ir/WJnc5K