امروز سه شنبه، ۱۴ آذر ۱۴۰۲

بنیاد شهید انقلاب اسلامی از مدیرعامل شرکت ملی پست تقدیر کرد

بنیاد شهید انقلاب اسلامی و امور ایثارگران کشور با اهدای لوح از مدیرعامل شرکت ملی پست در تکریم از جامعه ایثارگری تقدیر کرد.

به گزارش فراسو به نقل از دفتر ارتباطات و اموربین الملل شرکت ملی پست؛ بنیاد شهید و انقلاب اسلامی با اهدای لوح از محمود لیائی، معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ملی پست در راستای توفیق خدمت به خانواده های معظم شهدا و ایثارگران و  تکریم جامعه ایثارگری با اهدای لوح تقدیر کرد.

در متن لوح اهدائی چنین آمده است:
خداوند متعال را شکرگزاریم که توفیق ارائه خدمت به خانواده های معظم شهدا و ایثارگران معزز را که از جمله موهبت های ارزشمند الهی است، به ما عنایت فرموده است.
توفیق خدمت به نیکوترین و شایسته ترین مردم در نظام اسلامی، فرصت گرانبها و پرافتخاری است که علاوه بر خشنودی مردم، موجبات رضایت پروردگار را در پی خواهد داشت و به یقین کسانی موفق و سربلند خواهند بود که بتوانند به خوبی این فرصت مسئولیت، در راستای جلب رضایت خداوند صادقانه و موثر به مردم نهایت استفاده را ببرند.
با تقدیم این لوح از خدمات صادقانه و بی دریغ جنابعالی در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی در سنگر صیانت از حقوق ایثارگران معزز در «شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران» و تکریم جامعه ایثارگری صمیمانه تشکر و قدردانی می نماییم.
امید است همواره در خدمت‌رسانی به خانواده معظم شهدا و ایثارگران و ترویج فرهنگ ارزشمند ایثار و شهادت موفق و مؤید باشید.

لینک کوتاه خبر: https://farasoonews.ir/7ADg5v