امروز پنج شنبه، ۱۱ خرداد ۱۴۰۲

سال۱۴۰۲ ، سال درخشش و موفقیت بانک کارآفرین است

رییس هیات مدیره بانک کارآفرین در پیامی با تبریک عید سعید نوروز و فرا رسیدن سال نو به کلیه کارکنان و ذینفعان این بانک، سال۱۴۰۲ را سال درخشش و موفقیت بانک کارآفرین توصیف کرد.

به گزارش فراسو به نقل از روابط عمومی بانک کارآفرین، در متن  پیام محمدرضا خورسندی آمده است:

بهار پیام آور بالندگی و رویش است و موسم شور و نشاط که با آمدنش دل سرشار از سرور و جان معرفت می یابد. زیبایی و شکوه بهار، درس مهرورزی به آدمیان می دهد. پیام سال نو، رهائی کهنگی و تغییر به سوی نیکوئی است و این تطور بخشی از روند تکامل معنوی انسان است.
 بانک کارآفرین با بهره مندی از تجربیات گذشته و با انگیزه مضاعف به آینده می نگرد و برای موفقیت آنچه را که به عنوان شاخص های برتر در نظر گرفته می شود مورد پیمایش قرار خواهد داد و در جهت تکمیل زنجیره خدمات رسانی و ارزش افزوده اقدامات لازم را بعمل خواهد آورد. در همین راستا و به منظور فراهم کردن زمینه تسهیل و توسعه خدمات دهی و تنوع بخشیدن به این مهم، تصمیمات مقتضی اتخاذ شده که در سال ۱۴۰۲ شاهد به بار نشستن نتایج آن خواهیم بود.
آنچه که علاوه بر زیر ساخت مناسب، عامل موفقیت یک بانک است و می توان بر آن تاکید کرد؛ نیروی انسانی با انگیزه، فرهنگ سازمانی غنی، استراتژی مناسب، تجربه مدیریتی قابل اتکا و نهایتاً رضایت مشتریان است و آنچه که برای مشتری حائز اهمیت است؛ تنوع خدمات و محصولات، امنیت سپرده، سرعت عمل، برخورد مناسب و پاسخگو بودن است که در این رابطه خوشبختانه بانک کارآفرین حائز شرایط لازم و کافی است. لذا، با همراهی و تلاش کارکنان خوب و فهیم و همچنین عزم راسخ مدیران و به مدد برنامه ریزی های انجام شده، سال۱۴۰۲، سال درخشش و موفقیت برای بانک کارآفرین خواهد بود.
در خاتمه عید سعید نوروز و فرا رسیدن سال نو را به کلیه همکاران گرامی و ذینفعان معزز بانک تهنیت عرض کرده و سالی سرشار از مهربانی و موفقیت برای همکاران آرزومندم.
لینک کوتاه خبر: https://farasoonews.ir/0VK0GM