امروز دوشنبه، ۱۷ بهمن ۱۴۰۱

آغاز طرح تحول بانک دی در کسب و کار کارتخوان های فروشگاهی

در جلسه ای با حضور رئیس و نایب رئیس هیئت مدیره، معاون شعب، معاون فناوری اطلاعات و جمعی از روسای شعب بانک دی، از طرح تحول بانک در کسب و کار کارتخوان های فروشگاهی رونمایی شد.

به گزارش فراسو به نقل از روابط عمومی بانک دی، سید محمود احمدی رئیس هیئت مدیره بانک در این جلسه که به صورت وبینار برگزار شد با بیان این که بانکداری روز دنیا، بانکداری خارج از شعبه است، گفت: سامانه های متعدد و متنوع بانک دی این توانایی را دارند که در عین جذب منابع ارزان قیمت، خدمات مطلوبی را به مشتریان ارائه کنند.
وی با بیان این که بانک دی با توسعه خدمات غیرحضوری و بانکداری الکترونیک، به سمت کاهش قیمت تمام شده پول حرکت می کند، اظهار کرد: سیاست کنونی بانک، ایجاد زنجیره از خدمات بانکی در داخل و خارج شعب است، به گونه ای که با پرستاری مداوم و ارائه خدمات فنی بهینه به مشتریان، سرعت ورود منابع ارزان قیمت به بانک افزایش یابد..
امیر عباس هاشمی نژاد نایب رئیس هیئت مدیره بانک دی نیز در این جلسه با بیان این که تلاش بی وقفه ای به منظور ارائه طرح های نوین حوزه بانکداری در این بانک آغاز شده است، گفت: توسعه ابزار بانکداری الکترونیک، ساده ترین،کم هزینه ترین و در عین حال پربازده ترین امکان برای جذب منابع ارزان قیمت است.
وی همچنین با تاکید بر این که هیئت مدیره بانک، پشتیبان اقدامات تحول آفرین در حوزه بانکداری الکترونیک است، خاطرنشان کرد: طرح تحول بانک در کسب و کار کارتخوان های فروشگاهی میتواند نقطه عطفی در توسعه خدمات بانکداری خارج از شعبه بانک دی باشد.
نوش آفرین مومن واقفی، معاون فناوری اطلاعات بانک دی نیز در این جلسه با اعلام جزییات طرح تحول بانک در کسب و کار کارتخوان های فروشگاهی گفت: پیش از این پنج شرکت PSP خدمات دستگاههای کارتخوان فروشگاهی را به بانک دی ارائه می کردند، اما اکنون همه این خدمات در شرکت به پرداخت ملت متمرکز شده است.
وی با اشاره به این که همه مشتریان حقیقی و حقوقی بانک دی میتوانند درخواست دریافت دستگاه کارتخوان یا درگاه پرداخت اینترنتی از بانک دی را ثبت کرده و در حداقل زمان ممکن این خدمات را دریافت کنند، اظهار کرد: در دوره جدید، ضمن ارتقای سطح کیفی و کمی خدمات به مشتریان، کارتخوان های کم کار، پالایش خواهند شد تا حداکثر بهره وری از این دستگاهها دریافت شود..
امجد خضری، معاون شعب بانک دی نیز در این ویبنار با تاکید بر این که عملیاتی شدن این طرح، به اقدام فعال و فوری شعب نیازمند است، اظهار کرد: در دوره های کوتاه مدت، عملکرد شعب در تخصیص دستگاههای کارتخوان به مشتریان رصد شده و ارزیابی عملکرد کارکنان از این پس بر همین مبنا خواهد بود..
در این جلسه، شهره آقابابایی مشاور معاونت فناوری اطلاعات بانک دی نیز با اعلام جزییاتی بیشتر از چگونگی اجرای طرح تحول بانک در کسب و کار کارتخوان های فروشگاهی، به سواالت حاضران در این باره پاسخ گفت.

لینک کوتاه خبر: https://farasoonews.ir/qW5bHr