امروز یکشنبه، ۱۶ بهمن ۱۴۰۱

بازدید مدیرعامل بیمه میهن از شعب قم و کاشان

در ادامه بازدیدهای میدانی مدیرعامل بیمه میهن از شعب این شرکت، شعبه های قم و کاشان میزبان مدیرعامل و هیئت همراه بودند.

به گزارش فراسو به نقل از روابط عمومی بیمه میهن؛ سیدهادی شیخ الاسلامی و هیئت همراه عصر روز دوشنبه در سفر به قم و کاشان، جداگانه با کارکنان و نمایندگان شعب این دو شهر، دیدار و گفتگو کردند.

مدیرعامل بیمه میهن در جریان این بازدیدها و دیدارها که مدیران سرمایه انسانی و امور شعب نیز حضور داشتند، در جمعی صمیمانه ضمن استماع گزارش فعالیت ها و عملکرد این شعب، پای صحبت­های کارکنان و نمایندگان نشست، نکات و مسائل آنان را شنید و با قدردانی از تلاش­های آنان در پیشبرد امور شرکت، رهنمودها و توصیه های لازم را به ایشان ارائه کرد.
شیخ الاسلامی با بیان سیاست ها و برنامه­های در دست اقدام بیمه میهن، بر لزوم توجه به راهبردها و فرایندها، سرعت بخشی به امور، شناسایی پتانسیل­های بیمه ای منطقه، تعامل و همکاری سازنده با بیمه گذاران بزرگ و فعالان اقتصادی، جذب پرتفوی متوازن، ارائه خدمات بیمه ای مطلوب به بیمه گذاران و جلب اعتماد آنان تأکید کرد.
مدیرعامل همچنین نقش نمایندگان و شبکه فروش را که در ارتباط مستقیم با احاد مردم و ارگانها و سازمانها هستند، برای بیمه میهن تعیین کننده دانست و حسن برخورد با بیمه گذاران و جلب اعتماد و رضایت و تکریم آنان را خاطر نشان ساخت.
وی در پایان بار دیگر همدلی و هم افزایی و پویایی و تلاش مضاعف همگان را برای دستیابی به اهداف ترسیم شده و اعتلای بیمه میهن خواستار شد.
در فرصت دیدار مدیر ارشد اجرایی بیمه میهن و هیئت همراه از این شعب، مسائل و مشکلات این واحدها نیز از سوی همکاران مطرح و بر بررسی و رفع آنها تأکید گردید.

لینک کوتاه خبر: https://farasoonews.ir/3iMuZ8