امروز سه شنبه، ۱۵ آذر ۱۴۰۱

رشد ۳۹ درصدی منابع باجه‌های بانکی روستایی پست بانک ایران در نیمه نخست امسال

مدیریت امور استان ها و بازاریابی پست بانک ایران از رشد ۳۹ درصدی منابع باجه‌های بانکی روستایی در شش ماهه نخست سال جاری نسبت به پایان سال گذشته خبر داد و افزود: منابع باجه‌های بانکی روستایی در این مدت، رقمی بیش از  ۱۰۷ هزار میلیارد ریال رشد داشته است.

به گزارش فراسو به نقل از اداره کل روابط عمومی پست بانک ایران، بر اساس گزارش مدیریت امور استان ها و بازاریابی بانک مدیریت شعب استان‌ خراسان رضوی در شهریورماه با ۲٫۸۵۵ میلیارد ریال بیشترین رشد منابع باجه‌ها را نسبت به ماه گذشته داشته است و مدیریت‌های شعب غرب استان تهران، فارس، آذربایجان شرقی و گیلان در رتبه‌های بعدی قرار دارند.
همچنین طی یک ماه گذشته ۹ دستگاه خودپرداز به دستگاه‌های فعال در باجه‌های بانکی روستایی افزوده شده است، ادامه داد: تعداد دو هزار و ۹۴۳ دستگاه خودپرداز در باجه های کشور فعال است که یک هزار و ۶۵۰ دستگاه مالکیتی، یک هزار و ۲۳۱ دستگاه با مالکیت بانک و ۶۲ دستگاه در قالب طرح پرستاری به مشتریان خدمات ارائه می‌دهند.
بر اساس این گزارش، در فاصله زمانی مرداد تا پایان شهریور ماه، هفت دستگاه Cashless جدید در باجه‌های بانکی روستایی فعال شده است و تعداد دستگاه‌های Cashless فعال، به ۸۷ دستگاه افزایش یافته است.

لینک کوتاه خبر: https://farasoonews.ir/6SUOp2