امروز شنبه، ۲۲ مرداد ۱۴۰۱

لطف اله نکویی دستجردی مدیرعامل بیمه آسماری شد

به پیشنهاد هیات مدیره  شرکت بیمه آسماری و تایید بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، “لطف اله نکویی دستجردی” مدیرعامل این شرکت شد.

به گزارش فراسو به نقل از روابط عمومی شرکت بیمه آسماری، مجید بهزادپور، رییس کل بیمه مرکزی ج.ا.ا طی نامه ای صلاحیت حرفه ای لطف اله نکویی  را به عنوان مدیرعامل آسماری تائید کرد.

بنابر این گزارش، بهزاد ایثاری رییس هیات مدیره ضمن تبریک به آقای لطف اله نکویی، با اشاره به تجربیات و سابقه درخشان وی افزود: سوابق مدیریتی موفق ایشان در صنعت بیمه به عنوان مدیرعامل جدید شرکت باعث دلگرمی است و ما امیدواریم با حضور ایشان و همراهی مدیران و کارکنان بتوانیم در مسیر رشد و تعالی شرکت، شاهد روزهای روشن و درخشانی برای شرکت بیمه آسماری باشیم.

رئیس کل بیمه مرکزی در متن حکم انتصاب نکویی، خواستار رشد و توسعه پرتفوی شرکت و کسب سهم  مناسب از بازار بیمه مناطق آزاد؛ ایجاد تنوع در ترکیب پرتفوی، اجرا و تحقق اهداف شرکت بیمه آسماری شد.

شایان ذکر است، نکویی پیش از این از سوابق مدیریتی درخشانی در بیمه مرکزی ج.ا.ا از جمله معاونت اتکایی این سازمان، مدیرعامل بیمه اتکایی امین و همچنین عضویت در هیات مدیره بیمه آسماری و بیمه توسعه را در کارنامه خود دارد.

لینک کوتاه خبر: https://farasoonews.ir/YOBNpR