امروز یکشنبه، ۲۳ مرداد ۱۴۰۱

تجلیل بیمه مرکزی از قهرمانان ورزشی بیمه کوثر

در مراسم تجلیل از قهرمانان اولین جشنواره ورزش صنعت بیمه، نفرات و تیم‌ های مقام‌ آور در این جشنواره از جمله شرکت بیمه کوثر، معرفی و از آنان تقدیر شد.

به گزارش فراسو به نقل از روابط عمومی شرکت بیمه کوثر،  مدیر اداری و پشتیبانی با اعلام این خبر، گفت: در ابتدای این برنامه که به همت بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران برگزار شد، حمیدرضا مهدوی کوچکسرایی به عنوان معاون توسعه مدیریت و منابع بیمه مرکزی و همچنین علیرضا محمدعلی، رییس شورای ورزش صنعت بیمه با تاکید بر نقش ورزش در حفظ سلامتی، خواستار ترویج آن در بین کارکنان شرکت‌های بیمه شد و آن را یک زبان مشترک و عاملی مهم برای معرفی خدمات بیمه به جامعه خواند.
احمدرضا عصاری به حضور پررنگ شرکت بیمه کوثر در این مراسم اشاره و خاطرنشان کرد: مدیرعامل بیمه کوثر به‌عنوان یکی از مهمانان ویژه دعوت شده بود که در سخنانی، میزبانی بخشی از رقابت‌های نخستین جشنواره ورزشی صنعت بیمه و نهادینه شدن ورزش در بیمه کوثر را نشانه توجه و اهمیت هیئت عامل به این موضوع حیاتی دانست. در ادامه نیز با اهدای لوح سپاس از نفرات و تیم‌های برگزیده این جشنواره ورزشی تجلیل شد.
گفتنی است شرکت بیمه کوثر در اولین جشنواره صنعت بیمه ضمن میزبانی رقابت‌های دارت در دو بخش آقایان و بانوان، توانست در رشته‌های فوتبال روی میز، پینگ‌پنگ و فوتسال به ترتیب حائز مقام‌های اول تا سوم شود.

لینک کوتاه خبر: https://farasoonews.ir/mySQzB