امروز سه شنبه، ۲۸ دی ۱۴۰۰

پیام مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی برای شرکت‌کنندگان در اردوی جهادی بسیج جامعه پزشکی

اردوی جهادی مرکز ویژه بسیج جامعه پزشکی سازمان تأمین اجتماعی در روستای فیروز بهرام برگزار شد و مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی با صدور پیامی برای شرکت کنندگان در این اردوی جهادی آرزوی عزت و سربلندی کرد.

به گزارش فراسو به نقل از روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، در پیام صادر شده از سوی دکتر میرهاشم موسوی آمده است: برادران و خواهران جهادی سلام

وقت‌هایی هست که زبان و کلمات در برابر عظمت برخی انگیزه‌ها به لکنت می‌افتند. انگیزه‌هایی که خارج از محاسبات معمول که تنها بر مدار منفعت می‌چرخند؛ رنج جهاد را در مسیر خدمت و عشق به خلق خدا هموار می‌کنند.

هرچند می‌دانم شیرینی سپاسی که در نگاه مردم و دعای خیری است که بدرقه عمرتان می‌کنند؛ قابل قیاس با هیچ پیام تقدیری نیست؛ اما نمی‌شود به شادی و افتخارمان برای بودن شما اذعان نکنیم. سربلندی و عزت شما را از خداوند متعال خواستارم. دوست‌دار و همکارتان سید میرهاشم موسوی

اردوی جهادی مرکز ویژه بسیج جامعه پزشکی سازمان تأمین اجتماعی روز پنج‌شنبه ۴ آذر از ساعت ۸:۳۰ لغایت ۱۲ در روستای فیروز بهرام برگزار می‌شود.

در این اردوی جهادی متخصصین زنان و زایمان، اطفال، ارتوپدی، چشم و همچنین پزشک عمومی، مامایی، بینایی سنجی، فیزیوتراپی و مشاور خانواده به بیماران خدمت‌رسانی می‌کنند.

لینک کوتاه خبر: https://farasoonews.ir/HwYm5E