امروز پنج شنبه، ۱۱ آذر ۱۴۰۰

مانع زدائی از سیستم تأمین مالی صنایع؛ بزرگترین اقدام در مقابل تحریم های اقتصادی

مدیر شعب منطقه شرق تهران بانک مسکن در راستای حمایت از فعالان بخش مسکن و ساختمان و افزایش تعاملات و ایجاد هم افزایی بیشتر با مدیران گروه صنعتی بوتان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش فراسو به نقل از هیبنا ، جلال الدین سلیمی با بیان اینکه گروه بوتان بعنوان قدیمی ترین تولید کننده تاسیسات گرمایشی در ایران و خاورمیانه، از مشتریان ویژه و قدیمی بانک و باشگاه مخاطبان مسکن و ساختمان صنعت مدیریت می باشد افزود: تلاش بانک مسکن این است که طبق سیاستهای دولت در بخش مسکن و در جهت حمایت از فعالان بخش مسکن و ساختمان ، نگاه ویژه ای به فعالیت‌های اقتصادی که با حوزه فعالیت بانک مرتبط است داشته باشد و شرکت بوتان نیز با توجه به حوزه فعالیت، در همین گروه قرار دارد.
مدیر شعب شرق تهران بانک مسکن در ادامه با اشاره به نامگذاری سال جاری و تحریم های ظالمانه استکبار جهانی ، حمایت از تولید داخل و صادرات را یکی از راه های تقویت اقتصاد و پیشرفت عنوان کرد و افزود: تعامل بخش های مختلف اقتصادی و سرمایه های فکری می تواند مولد حرکت چرخ های اقتصادی هر جامعه ای باشد.

سلیمی با ذکر اهمیت و جایگاه مشتریان بانکداری شرکتی برای بانک عنوان کرد : بانک مسکن حمایت های مالی – اعتباری از کارخانه ها و شرکت های ساختمانی و تولیدکننده تجهیزات و مصالح ساختمانی را همیشه در دستور کار داشته است که همکاری با «بوتان» نمونه موفق و کاملی در این مسیر حمایتی می باشد.

در ادامه این نشست دکتر غنجی مدیر مالی گروه صنعتی بوتان ، ضمن خوشامدگویی و تشکر از مجموعه مدیریت شعب شرق تهران و شعبه میرداماد بابت همکاری و تلاش در جهت تسریع امور ، گفت: با توجه به پتانسیل و ظرفیتهای موجود در شرکت، بسط و گسترش و افزایش تعاملات و همکاری در خدمات پرسنلی شرکت و مسایل ارزی نیز می تواند در کنار خط اعتباری بانک انتفاع طرفین را در پی داشته باشد.

لینک کوتاه خبر: https://farasoonews.ir/8Do8id