امروز سه شنبه، ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

اعلام آمادگی ۱۰ هزار نیکوکار تهرانی در پویش ایران مهربان

مدیرکل کمیته امداد استان تهران، گفت: تاکنون بیش از ۱۰ هزار نیکوکار تهرانی در قالب پویش ایران مهربان برای حمایت از ایتام و فرزندان محسنین تحت حمایت این نهاد اعلام آمادگی کردند.

به گزارش فراسو به نقل از پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، سید ابوالفضل پرپنچی با بیان اینکه حمایت از نیازمندان همواره درصدر برنامه های این نهاد قرار دارد، توضیح داد: برای یاری رساندن به محرومان و نیازمندان برآنیم با همکاری و همّت نیکوکاران و همچنین استفاده از ظرفیت مسئولیت اجتماعی ادارات، سازمان ها، شرکت ها و همکاری همه جانبه مسئولان در جهت دسترسی و بهره مندی از ظرفیت های موجود برای نیازمندان تحت حمایت اقدام کنیم.

مدیرکل کمیته امداد استان تهران با بیان اینکه این نهاد تلاش می کند تا با استفاده از ظرفیت های بالقوه در سطح استان، بستر توانمندسازی مددجویان تحت حمایت را فراهم کند، افزود: بهره مندی از ظرفیت تبلیغاتی بانک ملی ایران برای معرفی طرح ها و برنامه های این نهاد یکی از این موارد است تا مردم با خدمات و طرح های این نهاد آشنا شوند.

مدیرکل کمیته امداد استان تهران در ادامه با اشاره به اجرای رزمایش ایران همدل – اطعام مهدوی و افطاری ساده، بیان کرد: از ابتدای ماه مبارک رمضان تاکنون با همکاری خیّران، سازمان ها، نهادها وگروه های جهادی در جهت اجرای رزمایش ایران همدل – اطعام مهدوی و افطاری ساده بالغ بر ۶۴ میلیارد و ۳۴۵ میلیون تومان برای تهیه و توزیع غذای گرم، افطاری ساده و سبد کالا کمک کرده اند.

وی، بیان کرد: در کنار پویش ایران همدل، پویش ایران مهربان نیز برای حمایت از فرزندان وفرزندان محسنین با شعار «من هم یک حامی هستم» با هدف هیچ یتیمی بدون حامی نباشد با سرعت بیشتری انجام می شود.

پرپنچی، افزود:با آغاز فعالیت پویش ایران از شهریور ماه سال ۱۳۹۹ تا کنون بیش از ۱۰ هزار نفر در استان تهران برای حمایت از ایتام و فرزندان محسنین در قالب این پویش اعلام آمادگی کردند.

مدیرکل کمیته امداد استان تهرن با بیان اینکه هرچه تعداد حامیان بیشتر شود، سرانه پرداختی به ایتام بیشتر خواهد شد، ادامه داد: می کوشیم تا با مشارکت نیکوکاران و سازمان ها و نهادها این هدفگذاری محقق شود.

وی با بیان اینکه هم اکنون ۲۱ هزار و ۱۲۵ فرزند یتیم و محسنین در استان تهران تحت حمایت کمیته امداد هستند، یادآور شد: نیکوکاران برای حمایت از فرزندان ایتام و محسنین می‌توانند با مراجعه به ادارات کمیته امداد در سطح استان، شماره گیری تلفن ثابت ۷۳۵۵، ارسال عدد ۱ به شماره ۳۰۰۰۷۶۳۹ در جهت پیوستن به پویش ایران مهربان اقدام کنند.

مدیرکل کمیته امداد استان تهران با اصلان کریمی، مدیر امور شعب بانک ملی ایران در تهران با هدف خدمت رسانی به گروه های مختلف جامعه هدف تحت حمایت دیدار و گفت و گو کرد.

لینک کوتاه خبر: https://farasoonews.ir/cIjI1z