امروز چهارشنبه، ۲ فروردین ۱۴۰۲

جنس سیم شارژر آیفون ۱۲ تغییر کرد

شرکت اپل تصمیم گرفت برای افزایش دوام سیم شارژر سری گوشی های iPhone 12 5G جنس‌ آن ها را تغییر دهد.

به گزارش فراسو، اوایل تابستان یک محقق دنیای فناوری اظهار کرد که شرکت اپل قصد دارد سیم شارژر گوشی‌های iPhone ۱۲ سال ۲۰۲۰ خود را ارتقا دهد.

بر اساس اطلاعات این شخص شرکت آیفون در نظر داشت تا جنس سیم‌های شارژر گوشی جدید خود را برای دوام بیشتر تغییر دهد تا دیگر مانند شارژر‌های قبلی به سرعت از کار نیفتند.

با وجود آن که شرکت اپل اظهار کرد در جعبه گوشی‌های جدید خود آداپتور شارژر را قرار نخواهد داد، به نظر می‌آید تغییر جنس سیم شارژر‌ها کمترین لطفی باشد که اپل می‌تواند در حق طرفداران خود انجام دهد.

جنس سیم شارژر آیفون ۱۲ 5G

امروز محقق فناوری مذکور باری دیگر اظهار داشت که سیم شارژر‌های شرکت اپل تغییر خواهند کرد و این بار تصویری از یک کابل شارژ را نیز به اشتراک گذاشت. در این تصویر کاربران شاهد آن هستند که یک سر کابل جدید معرفی شده USB C است و در طرف دیگر سر Lightning دارد.

همچنین جنس کابل نمایان شده در تصویر به صورت بافته شده و ضخیم است که جلوی خرابی‌های زود هنگام را می‌گیرد. این تغییر در جنس سیم‌های شارژ اپل درست زمانی در حال وقوع است که کاربران باری دیگر اعتراضات خود در رابطه با خرابی سریع سیم‌های شارژ اپل را شروع کرده‌اند. شرکت اپل در نظر دارد در جعبه‌های جدید گوشی‌های خود آداپتور و ایرباد‌های سیم دار را قرار ندهد.

جزئیات کابل‌های جدید گوشی‌های اپل

آن‌طور که به نظر می‌آید این مجموعه تلاش دارد تا جایی که ممکن است تجهیزات ثانویه گوشی‌های هوشمند را به صورت جداگانه و با قیمتی بیشتر بفروشد. بر اساس شایعات منتشر شده در فضای مجازی، قیمت آداپتور شارژر‌های جدید شرکت اپل مطابق با ۲۹ دلار است که کاربران ناچارند آن را از فروشگاه‌ها و نمایندگی‌ها دریافت کنند. کاربران اکنون پس از خرید گوشی‌های جدید آیفون ناچار خواهند بود تا هزینه‌های دیگری را متقبل شوند و بیش از گذشته به دردسر بیفتند.

 

لینک کوتاه خبر: https://farasoonews.ir/zqRthg