امروز دوشنبه، ۷ فروردین ۱۴۰۲

پست باید محور توسعه کسب و کارهای نوین در حوزه تجارت الکترونیک باشد

نماینده مردم شهرستان‌های خرم‌آباد و چگنی در جریان بازدید از اداره کل پست لرستان، ظرفیت شبکه پستی کشور را برای توسعه کسب وکارهای نوین و مشاغل‌خانگی مناسب دانست.

به گزارش فراسو به نقل از روابط عمومی شرکت ملی پست، در این بازدید که روز گذشته با همراهی محمد ناظری مدیرکل پست استان انجام شد، مرتضی محمودوند شبکه پستی کشور را مجموعه‌ای قابل‌اعتماد توصیف کرد و گفت: وضعیت مطلوب پست استان، بر افزایش رفاه و آسایش عمومی شهروندان این استان تأثیر مثبت خواهد داشت.

وی ضمن مناسب توصیف کردن ظرفیت‌ها و زیرساخت شبکه پستی کشور افزود: محوریت توسعه کسب و کارهای نوین در حوزه تجارت‌الکترونیک باید به پست واگذار شود.

نماینده مردم شهرستان‌های خرم‌آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: نمایندگان مجلس یازدهم همکاری‌های لازم را برای برجسته‌سازی نقش محوری پست در توسعه کسب و کارهای نوین مبتنی بر تجارت‌الکترونیک، صورت خواهند داد.

محمد ناظری مدیرکل پست استان لرستان نیز ضمن ارائه گزارشی از تازه ترین اقدامات پست در این استان، گفت: قانون جدید اساس‌نامه شرکت ملی پست دارای ظرفیتهای مطلوب برای ارائه خدمات پستی در حوزه‌های کسب‌وکارهای نوین و دیجیتال است.

وی تعداد مرسولات پستی جابه‌جا شده توسط پست این استان از زمان شیوع ویروس کرونا تاکنون را قریب دو میلیون مرسوله دانست و عنوان کرد: با توجه به کاهش تردد مردم در سطح جامعه، استفاده از خدمات‌پستی برای تأمین مایحتاج اولیه زندگی مردم، به‌شکل محسوسی رشد یافته است.

لینک کوتاه خبر: https://farasoonews.ir/Ny1ghW