امروز دوشنبه، ۷ فروردین ۱۴۰۲

مدیرعامل پست: حمل و نقل ریلی اولویت فرایند رهسپاری شبکه پستی است

رمضانعلی سبحانی‌فر مدیر عامل شرکت ملی پست در جریان بازدید خود از مرکز تجزیه و مبادلات گفت: حمل و نقل ریلی باید اولویت فرایند رهسپاری شبکه پستی کشور قرار گیرد.

به گزارش فراسو به نقل از  روابط عمومی شرکت ملی پست، در این بازدید که ظهر امروز ۲۰ شهریور ماه انجام شد، مدیرعامل با اشاره به گستردگی و فعالیت‌ های شرکت ملی پست و اهمیت آن در جامعه، افزود: انتخاب حمل و نقل ریلی و نحوه بسته بندی مناسب در کیفیت ارسال مراسلات پستی تاثیر به سزایی دارد.

معاون وزیر بیان کرد: استفاده از خدمات ریلی و انتخاب نوع باکس در بسته بندی، توانسته تسریع در ارسال مراسلات و صرفه جویی در زمان و هزینه را بوجود آورد.

سبحانی‌فر با اشاره به ارتقا کیفیت خدمات از طریق ساده سازی و بروزآوری، اظهار داشت: در طرح تحول، اصلاح فرایندها و ساختار شرکت در راستای رفع موانع و محدودیت‌های موجود با رویکردی جدید شکل گرفته است.

وی اضافه کرد: با توجه به توسعه زیرساخت‌ها و افزایش خدمات مبتنی بر فناوری می‌توان شبکه‌ای قدرتمند در کسب درآمد به همراه رضایتمندی مشتریان و همچنین بهبود کیفیت داشته باشیم.

در جریان این بازدید حسین غضنفری معاون فنی و بازرگانی مدیرعامل، راهکارهای علمی و عملی ارتقا کیفیت خدمات پستی را تشریح کرد و حمیدرضا آقاجانی مدیرکل مرکز تجزیه و مبادلات نیز به بیان آمار مربوط به ترافیک وزنی و حجمی مرسولات پرداخت.

بازدید از قسمت‌های مختلف سکوی مکانیزه مرکز تجزیه و مبادلات و باجه مرکزی منطقه پستی جنوب غرب، با همراهی حسین غضنفری معاون فنی و بازرگانی و مهدی مقصودی مدیرکل پست استان تهران، از دیگر بخش‌های بازدید مدیرعامل بود.

لینک کوتاه خبر: https://farasoonews.ir/ZTX2t2