امروز دوشنبه، ۷ فروردین ۱۴۰۲

دیدارهای جداگانه مدیرعامل شرکت ملی پست با رئیس هیئت مدیره شرکت سداد، معاون وزارت صمت و مسئولین نهاد ریاست جمهوری

در دیدارهای جداگانه  سبحانی فر مدیرعامل شرکت ملی پست  با رئیس هیئت مدیره شرکت سداد بانک ملی، سعید زرندی معاون طرح و برنامه ریزی وزارت صنعت معدن و تجارت و همچنین عطا‌اله ملکی تبار رییس مرکز فناوری اطلاعات، ارتباطات و امنیت و حسین ملایجردی مدیرکل دبیرخانه مرکزی نهاد ریاست جمهوری راههای گسترش همکاری های  بررسی شد.

به گزارش فراسو  به نقل از روابط عمومی شرکت ملی پست، در دیدار دکتر فقیهی رئیس هیئت مدیره شرکت سداد بانک ملی با مدیرعامل شرکت ملی پست راههای گسترش همکاری بین شرکت ملی پست و بانک ملی مورد بررسی واقع شد.

بر پایه این گزارش در این دیدار دکتر فقیهی رئیس هیئت مدیره شرکت سداد بانک ملی راههای گسترش همکاری بین شرکت ملی پست و بانک ملی مورد بررسی قرار گرفت. با توجه به  اینکه شبکه گسترده پست در سراسر کشور به صورت مویرگی حضور دارد، مقرر شد آن دسته از خدمات بانکی که به صورت نیابتی قابل واگذاری به پست هستند، به این شرکت واگذار شود.

دیدار معاون وزارت صمت با مدیرعامل شرکت ملی پست
خبر دیگری به نقل از روابط عمومی شرکت ملی پست حاکی است که  معاون طرح و برنامه ریزی صنعت معدن و تجارت در دیدار با سبحانی فر مدیرعامل شرکت ملی پست بر تعامل و همکاری دو جانبه تاکید کرد.

دیدار مسئولان نهاد ریاست جمهوری با مدیرعامل شرکت ملی پست

و خبر آخر اینکه عطا‌اله ملکی تبار رییس مرکز فناوری اطلاعات، ارتباطات و امنیت و حسین ملایجردی مدیرکل دبیرخانه مرکزی نهاد ریاست جمهوری با مدیرعامل شرکت ملی پست دیدار و گفت و گو کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پست، ملکی تبار و ملایجردی در این دیدار ضمن تبریک انتصاب رمضانعلی سبحانی‌فر به سمت مدیرعاملی پست، تعاملات و همکاری های دو جانبه در راستای تسهیل خدمات‌رسانی به مشتریان را مورد بحث و تبادل نظر قرار دادند.

در این جلسه بر اساس سیاست‌های ابلاغی مقام معظم رهبری و برنامه پنج‌ساله ششم‌توسعه و نیز اساس‌نامه پست (که مطابق آن شبکه اصلی ارتباطی بر عهده شرکت ملی پست گذاشته شده است) برنامه‌ریزی بیشتر جهت استفاده از ظرفیت های شبکه پستی کشور به منظور ساماندهی و خدمت رسانی الکترونیکی از جمله خدمات دولت الکترونیک مورد تأکید واقع شد.

 

لینک کوتاه خبر: https://farasoonews.ir/Q4wDKt