امروز چهارشنبه، ۲ فروردین ۱۴۰۲

ثبت معامله بیش از ۶۷ هزار میلیارد ریال انواع محصول در بورس کالا

در هفته منتهی به ۲۷ شهریور ماه، ۶۳۷ هزار و ۵۹۷ تن انواع کالا به ارزش بیش از ۶۷ هزار میلیارد ریال در بورس کالای ایران مورد دادوستد قرار گرفت.

به گزارش فراسو به نقل از کالاخبر؛ طی هفته اخیر و در تالار محصولات صنعتی و معدنی ۲۹۳ هزار و ۳۱۸ تن انواع کالا به ارزش ۴۰ هزار و ۵۷۲ میلیارد ریال معامله شد.

در این تالار ۲۵۶ هزار و ۲۵۶ تن فولاد، ۶ هزار و ۴۰۰ تن آلومینیوم، ۴ هزار و ۱۴۰ تن مس، ۱۲ تن کنسانتره فلزات گرانبها، ۱۲۰ تن سولفور مولیبدن، ۲۵ هزار و ۳۹۰ تن شمش روی، یک هزار و ۵۰۰ تن کک و ۵ کیلوگرم شمش طلا از سوی مشتریان خریداری شد.

همچنین در هفته معاملاتی مذکور در دو بخش داخلی و صادراتی تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی، ۳۳۷ هزار و ۲۶۹ تن انواع کالا به ارزش ۲۶ هزار و ۴۲۵ میلیارد ریال به فروش رسید.

در این تالار ۷۲ هزار و ۲۰۰ تن وکیوم باتوم، ۱۱۰ هزار و ۶۰۱ تن قیر، ۶۸ هزار و ۶۹۴ تن مواد پلیمری، ۴۲ هزار و ۲۲۹ تن مواد شیمیایی، ۴۳ هزار و ۹۹۰ تن لوب کات، یک هزار و ۷۰۵ تن عایق رطوبتی، ۲ هزار و ۳۰۱ تن روغن پایه، ۱۵۰ تن آرگون و ۵ هزار و ۵۰ تن گوگرد معامله شد.

همچنین ۶ هزار و ۵۱۰ تن انواع کالا و یک قطعه زمین با کاربری اداری، تجاری و مسکونی واقع در شهرستان بندرعباس هم در بازار فرعی بورس کالای ایران دادوستد شد.

لینک کوتاه خبر: https://farasoonews.ir/KngBxH