امروز چهارشنبه، ۲ فروردین ۱۴۰۲

تخفیف وب سرویس استعلام نشانی کدپستی برای کسب و کارهای استارت‌آپی

مدیر کل جغرافیایی و اطلاعات مکانی شرکت ملی پست گفت: وب سرویس استعلام نشانی از طریق کدپستی ده‌رقمی، برای کسب و کارهای نوپا (استارت آپ‌ها) با تخفیف ۵۰ درصدی ارایه می‌شود.

به گزارش فراسو به نقل از روابط عمومی شرکت ملی پست، کاوه دولتی با اشاره به اینکه این تخفیف براساس اجرای طرح ایران نوآفرین و در راستای همکاری با سازمان فناوری اطلاعات و شرکت‌ها و کسب و کارهای نوپا ارایه می‌شود، گفت: این تخفیف ۵۰ درصد و تا سقف ۲۰ میلیون ریال است.

وی با اشاره به اینکه براساس طرح یادشده و در راستای حمایت از شرکت‌های استارت‌آپی، خدمات مورد توافق با تخفیف ۵۰ درصدی ارایه می‌شود، افزود: تخفیف وب سرویس استعلام نشانی از طریق کدپستی ده‌‌رقمی، بر بستر گذرگاه خدمات عمومی دولت ارایه خواهد شد.

او با تاکید بر اینکه تخفیف اعلام شده دارای محدودیت زمانی است، اظهار داشت: مدت زمان ارایه تخفیف، از زمان انعقاد قرارداد با شرکت استارت‌آپی، به مدت شش ماه است.

به گفته دولتی، در حال حاضر ۶۶ کسب و کار نوپای شناسنامه‌دار در استان‌ها شناسایی و به منظور همکاری با پست و بهره‌برداری از تخفیف یادشده، به واحدهای اجرایی سراسر کشور معرفی شده‌اند که در صورت تمایل می‌توانند از این خدمت استفاده کنند.

لینک کوتاه خبر: https://farasoonews.ir/RwAwtt