امروز چهارشنبه، ۲ فروردین ۱۴۰۲

تأکید مدیرعامل شرکت ملی پست بر اهتمام مدیران در راستای تحقق برنامه چهار محوری

مدیرعامل شرکت ملی پست در دیدار امروز خود با معاون فنی، مدیر کل پست استان تهران و مدیران مناطق پستی خواستار همکاری و همراهی تمامی مدیران در راستای تحقق برنامه چهار محوری، شد.

به گزارش فراسو به نقل از روابط عمومی شرکت ملی پست، رمضانعلی سبحانی‌فر در این دیدار که حسین غضنفری معاون فنی شرکت، مهدی مقصودی مدیر کل پست تهران و مدیران مناطق پستی این استان حضور داشتند، افزود: این چهار محور شامل توجه به بهبود معیشت و ایجاد امنیت شغلی کارکنان، افزایش شمار مرسولات پستی به کمک مکانیزه کردن فرایندها، ارتقا سیستم شبکه مجازی و الکترونیک پست و تکمیل پروژه جی‌نف است.

وی با اشاره به اینکه شناسایی بازارهای جدید، بخش بندی این بازارها و پیگیری مجدانه به منظور ایجاد فرصت‌های جدید خدمت‌رسانی و تامین نیازهای شهروندان، از مواردی است که می تواند رونق شبکه پستی را به همراه داشته باشد، اظهار داشت: همه باید تلاش کنیم فرصت‌های مغفول مانده بازار را به سرویس های  و خدمات بالفعل تبدیل کنیم.

در ادامه این دیدار، معاون فنی مدیرعامل، مدیر کل پست استان تهران و مدیران مناطق گزارشی از عملکرد سال گذشته و امسال خود در چهار شاخص اصلی پست ارایه داده و به تشریح ظرفیت‌های موجود و برنامه‌های در دست اجرا پرداختند.

لینک کوتاه خبر: https://farasoonews.ir/L7mVhA