امروز یکشنبه، ۶ آذر ۱۴۰۱

بورس کالا با ۲۰ کارگاه آموزشی به استقبال پاییز ۹۹ می رود

بورس کالای ایران با برگزاری ۲۰ دوره آموزشی رایگان در حوزه های مختلف معاملاتی و ابزارهای مالی به استقبال پاییز ۹۹ می رود.

به گزارش فراسو به نقل از کالاخبر؛ شرکت بورس کالای ایران در نظر دارد با برگزاری ۲۰ کارگاه آموزشی، برنامه های متنوعی را در فصل پاییز امسال برای علاقه مندان به این حوزه به اجرا درآورد.

در همین راستا، کارگاه های آموزشی بورس کالای ایران برای فصل پاییز از تاریخ ۷ مهرماه آغاز می شود و تا ۲۴ آذرماه ادامه دارد. این کارگاه ها با موضوعاتی همچون آشنایی با سازوکار معاملات بازار فیزیکی بورس کالای ایران، آشنایی با قراردادهای آتی و آشنایی با قراردادهای اختیارمعامله و استراتژی های معاملاتی آن برگزار می شود. آشنایی با معاملات اموال غیرمنقول (املاک و مستغلات) در بازار فرعی بورس کالای ایران نیز از دیگر دوره های آموزشی در فصل پیش روست.

دوره های آشنایی با سازوکار معاملات بازار مالی بورس کالای ایران با محوریت قراردادهای سلف موازی استاندارد، گواهی سپرده کالایی و صندوق های کالایی از دیگر کارگاه های آموزشی بورس کالای ایران در فصل پاییز است که توسط مدرسین مربوطه آموزش داده می شود.

این گزارش می افزاید، تمامی کارگاه های آموزشی بورس کالای ایران به صورت رایگان برگزار می شود و حداقل نفرات برای تشکیل کارگاه ها به صورت حضوری در محل شرکت بورس کالای ایران ۱۰ نفر اعلام شده است.

ثبت نام برای حضور در کارگاه های آموزشی ضروری است و علاقه مندان می توانند جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر با اداره آموزش و ترویج شرکت بورس کالای ایران با شماره ۸۵۶۴۴۰۱۴ تماس حاصل نمایند.

لینک کوتاه خبر: https://farasoonews.ir/BYadDF