امروز شنبه، ۱۲ آذر ۱۴۰۱

بزرگترین هاب پستی در کشور راه اندازی می شود

معاون وزیر ارتباطات، رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت ملی پست در جریان بازدید از منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام از احداث بزرگرین هاب پستی کشور در این منطقه خبر داد.

به گزارش فراسو به نقل از روابط عمومی شرکت ملی پست، سبحانی فر در این بازدید که بعد از ظهر امروز دوازدهم شهریور با همراهی اعضای هیئت مدیره صورت گرفت با نادر ثناگو مطلق مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام نیز دیدار و گفت و گو کرد.

وی در حاشیه این بازدید با بیان اینکه یکی از برنامه های شرکت ملی پست انتقال هاب پستی کشور به منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام است اظهار داشت : با تحقق این مهم در آینده شاهد تحولی اساسی در فرایندهای پستی و تسریع در ارائه خدمات خواهیم بود.

وی رونق و توسعه منطقه ویژه اقتصادی، ایجاد بارانداز هوایی و نیز دسترسی راحت را از دلایل ایجاد این هاب و انتقال مرکز تجزیه و مبادلات به آنجا دانست و افزود: احداث سوله و راه‌اندازی سیستم مکانیزاسیون از طریق این ظرفیت تازه، موجب سبک شدن بار ترافیک مرسولات از تجزیه و مبادلات تهران خواهد شد.

سبحانی فر افزود: در همین خصوص مطالعاتی با هدف انتقال مبادلات کشور در بخش پست و تبدیل آن به هاب پستی به پیام صورت گرفته که رونق هر چه بیشتر شبکه پستی کشور را در پی خواهد داشت.

ثناگو مطلق مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام نیز ضمن اعلام آمادگی برای حمایت از فعالیت های شرکت ملی پست در منطقه گفت: مجموعه پیام از حضور شرکت ملی پست در این منطقه ویژه اقتصادی استقبال می کند و برای عملیاتی شدن پروژه های این شرکت از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد.

لینک کوتاه خبر: https://farasoonews.ir/G2y5K3